Gdzie tam panie przeklamanie(only dla koksiarzy) :P

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 11:55

Post przez Kamcio_Wes » czwartek, 27 paź 2016, 18:11

zycie jest za krótkie zeby byc malym - to powiedział koleś który wykończył sie na soku i gdyby sie nie zajebał na cyklu to by nikt o nim nie slyszal, nic ważnego nie wygral, a jak zobaczyłem filmik z jego pozowaniem, to pierwsza mysl, ktora mi przyszla do głowy to to, ze jest gejem, ruszał sie jak pedał i tak tez pozował

ciekaw jestem o jakiej wielkości myślał mówiąc te slowa, bo jak ktoś jest nikim przy wadze 75kg to bedzie tez karykatura człowieka przy wadze 120kg, i bardziej sznauje 70kg kolesi z jajami i charakterem, niz 110-o kilowe cipy, chyba ze jedno i drugie idzie w parze, ale to raczej sie zadko widzi

boj, zrob najpierw te 8 cm w rok to będziemy gadac, ba narazie tylko dużo mówisz i to ze zjaebales jakieś cykle i coś tam ci uroslo nie znaczy, ze bedzie ci roslo co rok, biorąc pod uwagę twoja wiedze nt treningu/diety i supli (a raczej brak tej wiedzy) to bedzie ci naprawdę trudno, bardzo trudno

rosnji zdrowo

 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 02:53

Post przez Emilia65 » czwartek, 27 paź 2016, 18:14

zycie jest za krótkie zeby byc malym - to powiedział koleś który wykończył sie na soku

możesz powiedzieć jak ten koleś sie nazywał bym był wdzięczny

 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 00:27

Post przez Jaymeee » czwartek, 27 paź 2016, 18:17

Wiecie co ja tez kur.wa mialem podobny przypal pracuje w sklepie i kiedyś przyszla domnie babka i chciale kupić chłodziarkę ale zeby byla wymieniana uszczelka a ja jej powiedziałem ze nie jestem pewny czy ona ma wymienna uszczelkę a ona domnie z pyskiem jak to pan nie wie co z pana za sprzedawca pan wszystko powinien wiedzieć a ja do niej ze z całym szacunkiem ale jak ma mię obrażać to niech sobie idzie a ona ze jak ja sie do niej odzywam ze nie mam szacunku dla klijetow to mię wtedy na buzowała :evil: i mowie spadaj z tad babo.
A ona poszła do innego sklepu w którym pracuje mój koleś i powiedziała mu ze tam w .a..s.e (nazwa sklepu) pracuje taki koksiasz i ja jeszcze obrażał i temu przyszla tu.
I powiedzcie jak tu nic nie brac jak i tak będziesz koksiazem

 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 11:55

Post przez Kamcio_Wes » czwartek, 27 paź 2016, 18:43

zycie jest za krótkie zeby byc malym - to powiedział koleś który wykończył sie na soku

możesz powiedzieć jak ten koleś sie nazywał bym był wdzięczny

Andreas Munzer

tutaj masz filmik z nim:
http://andreasmunzer.ericsgym.com http://andreasmunzer.ericsgym.com a tutaj cykl na którym odszedl:
http://faccioni.com/PPTFiles/drugsport.ppt http://faccioni.com/PPTFiles/drugsport.ppt

 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 02:53

Post przez Emilia65 » czwartek, 27 paź 2016, 18:49

aaa to ten koleś
ogólnie w jego pokazie nie widze nic gejowskiego , wrecz przeciwnie układ mial dość płynny i harmonijny, moze krok jakim sie poruszał był nietypowy ale jest to tylko spowodowane rozmiarem jego ud, a z tego co widać nie byly takie male :
Co do soku to sie szprycował ponad zdrowy rozsadek.Naszczescie mało kogo stać na takie zabawy z koxem.Pozatym każdego kulturystę moze to spotkac, a ze wypadło na niego no niestety mówi sie trodno.Ogolnie koleś sylwetkę mial niezla szczególnie ten przedzialek przy dobrze pociętej klacie robił na mnie spore wrazenie.

A co do jego osiągnięć sam fakt ze startował w zawodach mr.O o czymś swiadczy.

 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 11:55

Post przez Kamcio_Wes » czwartek, 27 paź 2016, 18:54

startował w Mr.
O jak dziesiatki innych kulturystow, najlpesze miejsce bodajrze 9-te, a zasłynął śmiercią na cyklu, powiedział coś bardzo plytkiego, zresztą niewazne, niech mu ziemia lekka bedzie ...

 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 00:27

Post przez Jaymeee » czwartek, 27 paź 2016, 19:00

Jak ja bym startował w mr.o to by mi i 9 miejsce starczyło na mnie filmik zrobił wrazenie koleś fajowo wyglądał dlamnie wymiata

 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 18:07

Post przez kaczewiakEaty » czwartek, 27 paź 2016, 19:03

a wiecie co mnie , najbardziej wkur...wia ???? To ze moi kumple pieprzą swoje mądrości z palca wyssane i właśnie mysla ze jak puścisz w siebie sok to nic nie musisz robić siedzisz na kanapie oglądasz mecz , popijasz chipsy browarem i ci mięśnie same rosna , fakt koksy pomagają przełamać pewne granice , ale tylko pomagają , znam tylu ludzi którzy wala koks i wiem ile ich pracy kosztuje osiagniecie dobrych wyników a ile jeszcze wiecej pracy wkładają zeby to utrzymać , u mnie w miescie jest dużo ludzi ktorz nie maja pojecia jak sie tym czymś oblugiwac , nie wiedza co to odblok , wala koksu do bólu bo taka moda , wyglądają fajnie przez 2-3 miesiące a później wszystko im spada, chodza na silownie bo jest moda byc wielkim i dla nich ważne jest byc postrachem dzielnicy a tak naprawdę ch.. ja wiedza o tym sporcie jeszcze mniej o diecie a najmniej juz o koksie . Ale wytrzymać nie mogę jak ktoś mówi ze po koksie mięśnie same rosna i nie trzeba robić , troche powagi albo kumpel pieprzy oo tym ze po koksie albo masz malego ffiuta , albo jedna reka ci sie robi krotsza a d luga dluzsza lub to samo z nogami , ehh

Powiem wam jedno w takim środowisku jak fora internetowe nie warto sie ukrywać , pod warunkiem ze jesteśmy anonimowi ze nie ma kumpli na forum , ale na lajfie w zyciu niestety to jest temat tabu większość o tym nie ma pojecia a pieprzą głupoty .Osobiscie gdybym walił koks to bym wiedział tylko ja i mój diler , nwaet najlepszemu kumplowi bym nie powiedział . takie moje zdanie pozdro :D

 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 03:53

Post przez Tania19 » czwartek, 27 paź 2016, 19:20

Wiem oczywiście ze SAA to nic dobrego.
Lecz są ludzie znam takich kilku co naprawdę nie mogą nabrać masy za nic w swiecie.
mogą jeść jeść ćwiczyć ćwiczyć a tu nic nie rosnie.
Wiec sadze ze dla takich ludzi jest dozwolone sobie coś podjeść mocniejszego aby troche urosli i mieli jakieś efekty.
Znam tez ludzi którzy mało co poćwiczą i maja cholernie duuze efekty i ogulnie są duzi.
Mnie koledzy tez podejrzewają ze koksuje...a poprostu ćwiczę regulanie i odpowiednio sie odrzywiam.
Nie mowie ze nigdy nic nie wezmę bo nawet ostanio sie zastanawiałem czy coś brac i nadal sie zastanawiam ale musze to jeszcze przemyslec...

 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 04:26

Post przez Nealyy » czwartek, 27 paź 2016, 19:30

do Kamcio_Wes: nie mogę sie zgodzić z twoim zdaniem na temat munzera.
mial nieco ponad 17 cm wzrostu co od razu dyskwalifikowało na olympii.
poszukajcie dobrze jego zdjec w necie.
koleś był jednym z najlepiej wyrzeźbionych ludzi jacy przewinęli sie przez scenę kulturystyczna.
to czy był pedałem to juz byla jego sprawa.
faktem jest natomiast ze ladowal w siebie dużo za dużo koksu co go doprowadziło zamiast na szczyty to do ziemi.
a slowa zycie jest zbyt krótkie aby byc malym mozna roznie interpretować - niekoniecznie tak jak muzer

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość