Gdzie tam panie przeklamanie(only dla koksiarzy) :P

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 16:52

Post przez Adiir1978 » piątek, 28 paź 2016, 05:50

wiem ze pozaluje w sumie juz zaluje bo moglem sie w tym wstrzymać moglem kupić sobie jakiś stack kreatynowy zamiast odrazu po sterydy sięgać i to w tym wieku ajjjj .... ale drzwi zamkniete juz nie wyjdę

 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 21:40

Post przez Fronc1971 » piątek, 28 paź 2016, 06:42

Adiir1978 czemu juz nie wyjdziesz przeciez masz za sobą tylko jeden cykl Wszystko sie da zrobić trezba tylko chcieć 8)

Co do Kamcio_Wes jeden Cm w lapie w ciągu roku to na sucho kiedy dojdę do 4 cm (mowie o sobie) bez koxow :cry: :cry:

Boy i Kamcio_Wes wy to sie chyba lubicie sie pokucic czasem :D :D

Pozdro for all

 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 16:52

Post przez Adiir1978 » piątek, 28 paź 2016, 06:53

Beny temu drzwi zamkniete ze bym musial caly rok zapeirdzielac bez zadnych efektow bo juz bez koxu by nie szlo po roku doeprio bym sie odblokował i moze zaczęło znowu coś isc a uraz na psychice by został :D tak wiec koxy działają tylko w 1 storne

 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 21:40

Post przez Fronc1971 » piątek, 28 paź 2016, 06:54

Jak tak uważasz to jednym słowem lipa na maksa ale nadal mysle ze bys dal rade ale cóż

rośnij dalej :D :D

 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 00:27

Post przez Jaymeee » piątek, 28 paź 2016, 07:00

Adiir1978 czemu mówisz ze asz rok??? Pytam bo sie nie znam na tym.
Tak długo trzeba czekać na odblokowanie?? Przeciez po to jest odblokowanie zeby szybciej powrucic do produkcji wlasnego testosteronu?? Jaki czas zajmie organizmowi wrucic do poprzedniego stanu czyli czystego?? bo tylko przy takim beda przyrosty??

 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 06:52

Post przez lopkasobest_40 » piątek, 28 paź 2016, 07:01

Adiir1978, co ty piszesz? Co ci nie bedzie szlo.
Bedzie szlo.
ładnie sie odblokuj.
Kup dobra krete (na pewno nie mono), dobrego gainera, wskocz na HST i pojdzie, az milo.
jesteś ledwo po jednym porawdziwym cyklu.
żaden kox z ceibie Bierz sie do roboty.

 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 11:20

Post przez Eisenber1984 » piątek, 28 paź 2016, 07:04

Kamcio_Wes , jesteś jak widze zacofanym człowiekiem ... skąd ty kurw* wiesz jaka ja mam wiedze teraz LOL ? człowieku , to jakieś 7 miechow temu podbijałem do Ciebie a ty dalej jak jakieś dziecko z fohami mi tupierdoly nawijasz.... widze ze sie mnie perfidnie uczepiles...

''costam uroslo '' jeżeli wg ciebie 7 cm w 8 miechow to cośtam to gratuluje
obecnie mam 41 w lapie , wiec niewiem czemu sie czepićsz skoro ćwiczę o jakieś 5 lat krócej od ciebie a mam niewiele mniejsza lape od ciebie ( jakieś 1,5, 2 cm ) i to z zerowo zawartością tluszczu

moze to mi wytłumaczysz ? bo cie juz wogole koleś nie czaje ...

wyrzygujesz mi tu moje zjebane cykle , wymądrzasz jak zawsze swoje mądrości , mówisz cośtam uroslo , tymczasem mamy staż o pare lat mniejszy a ja cie juz z lapa gonie.... coś chyba ci nieposzlo  , możesz sie jedynie poszczycić wiedza , ale teoretyka to nie zawsze wychodzi praktycznie także spoko

next cyklów sobie nie zjebie , niemam 12 lat i na bledach sie uczę jak każdy ! bede brał sterydy pod okiem kogoś kto doskonale sie na tym zna , a tobie proponuje przestać dogryzać mdz. mi bo sam nie błyszczysz  
toz chyba nie zazdrościsz ze w 8 miechow mam podobna lape jak ty ? XD

pozdro 67897 lol lol to nie ty dogoniłeś Kamcio_Wes tylko chemia co za typ bua:-D:-D

 
Posty: 27
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 11:54

Post przez moonaConn » piątek, 28 paź 2016, 07:06

nie wiem jak u Adiir1978a ale napewno u mnie jest za późno , Plunkettt nie pochawalam twojego piprzenia głupot jesteś zwykłym zesonowcem z takim podejsciem to zbieraj na trumnę pomysl ze jak lapa ma ci urosnąć 14cm w 2 lata to ile urośnie ci miesien sercowy zeby teraz zrobić 7cm to nie schodź wogule z cyklu przez ten rok

 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 06:52

Post przez lopkasobest_40 » piątek, 28 paź 2016, 07:15

Eh... ci sterydowi kaskaderzy

 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 16:52

Post przez Adiir1978 » piątek, 28 paź 2016, 07:24

marjio tak napisałem bo kiedyś juz rybek na forum mnie sprzedal ze wziąłem raz 5 omki i Bionabol wtedy sila podskoczyła potem spadla i dobre pol roku zajęło mi do powrotu do rekordu z cyklu:p z tym ze wtedy sie nie odblokowałem :

na Ten odblok mam 19 tabsow mysle ze starczy ale nie wiem moze to temu ze choroba sie na koniec cyklu wjebala; ale juz odczuwam spadki szczególnie z reki ;( wczoraj w nocy mało co nie płakałem przez to (powaga) ajjj dziś na trening ide w bluzie bo sie wstydzę moich rak

ps:Marjio do HST trzeba zrobić tydzien-dwa odstępu na regeneracje a chyba zlym to pomysłem jest teraz tego robienie bo beda spadki ejszcze wieksze:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości