jak juz o laskach mowimy......

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 02:58

Post przez Seymourr » poniedziałek, 28 lis 2016, 14:57

o tak kasa i masz prawie wszystkie.....

 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 23:21

Post przez lewnaciejl-Ar » poniedziałek, 28 lis 2016, 15:00

HENIEK czy ty sadzisz ze sterydowcy ( ludzie biorocay koks) mięśnie zdobywają na próżności jak to ujeles? LOL często ci którzy sięgają po srodki maja 1 razy wieksze wyrzeczenia od normalnie ćwiczących i musza wykonywać o wiele cięższy trening, a na cyklu niemoga sobie pozwolić na jakiekolwiek przerwy i t d ...
pamiętaj ze sterydy to nie jest eliksir,to tylko powoduje szybszy rozrost ale pod wpływem bardzo ciężkiego treningu,wiec pomysl
pozdrawiam xd

co do skromności niezgadzam sie chce byc wielki i miec 5 dych w lapie,a co se omnie pomysla mam głęboko w dupie,mam dziewczyna ona mnie kocha a ja ja ci co chcą pomysla ''lol jaki zaje*iscie zbudowany typ'' a wieśniary i wieśniaki co zazdroszczą powiedzą lOL CO ZA MLOT

bo szcerze mówiąc nieznam osoby na swiecie co chciała by miec zjeban* ciało

a moze ktoś zna ? LOL ?

 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 03:21

Post przez skrobb » poniedziałek, 28 lis 2016, 15:01

nie zrozumiałeś mnie, nie chodzi mi o wyglad, stopień umiesnienia, ale sposob noszenia sie, ogólnie sposob bycia.

 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 23:21

Post przez lewnaciejl-Ar » poniedziałek, 28 lis 2016, 15:03

ano hyba ze tak no tez mnie denerwuje jak ktoś wozi sie jak gówno na sznurku a klapsa na cyce dostanie i pada

ale tak szczerze mówiąc to typ majacy te 5 cm i ważący ponad setkę musi sie jakoś wozic,innej opcji niema, a raczej jest to niemożliwe od strony fizycznej X ::

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 22:18

Post przez kochamylos_Mcw » poniedziałek, 28 lis 2016, 15:06

noi o ot chodzi :D znam jednego ma 35 w lapie (tluszzczu niemiesni) koszulka M jak dla malego dzieiaka opieta na nim mało co nie pęknie a wozi sie jak ......... ; eh ale patrze ze panno niektórym sie podoba takie coś :| ja i tak zsiebie takiego debila robić nie bede :D

 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 03:21

Post przez skrobb » poniedziałek, 28 lis 2016, 15:09

LOL.....a pod koszulka opona...

 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 23:21

Post przez lewnaciejl-Ar » poniedziałek, 28 lis 2016, 15:13

raczej rzebra xD

 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 23:53

Post przez HENIEK » poniedziałek, 28 lis 2016, 15:19

boy ja wiem ze sterydowcy maj cizsza drogę i wicej wyrzeczeń ale bira to by szybciej zdobyc masę misniowa czyli ida na skruty a dla mnie to jest próżność i sadze ze dla lasek tez, ap oza tym co ma sadzic dziewczyna ktora nieć nie wie o tym sporcie i tylko wie jakę koksy są zle i zan minusy ichj uzywania.
wec jak widzi goscia podań przecitnego to drazu mysle ze cso birze i jak mysli ze birac rojnuje sobie zdrowie to mysli o nim.....

 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 23:21

Post przez lewnaciejl-Ar » poniedziałek, 28 lis 2016, 15:21

ale przeciez wszyscy dobrze wiemy ze bez koksu nieprzeskoczysz pewnego progu i niejest mozliwe byc na serio wielkim w mlodym wieku bez tego,wiec kto chce osiągnąć maxymalne rozmiary w mlodym wieku czemu ni ?
moze chodzi ci o sezonowców którzy metę zra zeby na wakacje jakoś wyglądać i nieprzykladaja sie zbytnio do cwiczenia pozasezonem ?

moim zdaniem koksy to super sprawa ale zalezy jakie ktoś ma wymagania,ja mam duze i chce miec 5 cm w ramieniu dlatego tez koks w moim przypadku jak i w innych jest wskazany XD

 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 02:58

Post przez Seymourr » poniedziałek, 28 lis 2016, 15:31

No nie wiem czy koksy to super srawa zobaczysz jak będziesz mial 40- 5 lat...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość