jak juz o laskach mowimy......

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 22:30

Post przez MlodyLin » poniedziałek, 28 lis 2016, 17:47

no i mozna dyskusje od pocztku rozpoczynać ... boj ja cie nie mam zamiaru odwodzić od soków to raz
tylko na hu.j to komu - testeks i metaxa to dwa
a czego sie mozna spodziwac po testexie i metaxie ?
zalezy ile masz w glowie w portfelu i jaki masz organizm no i podejscie
a skala wyników jest bardzo szeroka

 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 23:21

Post przez lewnaciejl-Ar » poniedziałek, 28 lis 2016, 17:55

masz racje każdy robi to co uwaza dlasiebie za stosowne ;P ale sam wiesz ze ktoś kto stosuje anaboliki i ktoś w tym samym czasie stosuje suplaye wyda wiecej o wiele kasy niz koksiaz i o wiele mniej osiągnie (pod warunkiem ze anabolowiec podejdzie z glowa do tego tematu)
jedynym plusem supli w tym przypadku jest to ze suplowiec bedzie zdrowszy i mniejsze skutki go dopadną

 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 02:58

Post przez Seymourr » poniedziałek, 28 lis 2016, 18:20

tak ale lewnaciejl-Ar szybko chciał widzieć rezultaty to wziol i ja mu sie niedziwie terz chciałbym szybko zoabczyc rezultaty treningu a ty nic niewidac zeby poszło do przodu poza sila ( no moze troche widać )

KULTURYSTYKA TO SPORT DLA wytrwałych

 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 22:30

Post przez MlodyLin » poniedziałek, 28 lis 2016, 18:36

suplowiec nauczy sie konsekwencji dzialania i stanie sie uparty, a to co wypracuje bedzie twarde i gęste

a sterydowiec bedzie musial kuc dupę do końca zabawy ze sztanga, ko kompleksy mu nie pozwolą działać inaczej

 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 23:51

Post przez maciejlokaskia1981 » poniedziałek, 28 lis 2016, 18:37

ważne kompleksy rosna wraz z nim

 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 23:21

Post przez lewnaciejl-Ar » poniedziałek, 28 lis 2016, 18:40

etam ;p i tak czy srak każdego czeka klucie dupska ;p i nawet jeszce o tym niewiecie ! XD

 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 23:53

Post przez HENIEK » poniedziałek, 28 lis 2016, 19:02

tzrba wybraz czy byc zdrwym na starość czy dużym za młodu ,
ja wybieram zdrowie bo tak naprawdę nie widomo czy pikawa nie sadzie od koksu jzu za mlodu. do tego suple dają takei mozliwosci ze sadze ze mozna byc zadowolonym

boy powiedziels taki zdanie jedynym plusem supli w tym przypadku jest to ze suplowiec bedzie zdrowszy i mniejsze skutki go dopadną mniejsze skutki(chodzi o uboczne) czy sadzisz ze mieszanki bilek czy wegowodanow czy innych srodkow odżywczych lub supelementow jak kreta rujnuje nasze zdrowie
nie sadze!! krete bira orchroniarze, gornicy było tyle prac na temat krety ze az glowa boli
a miesznki wegli itd. to jesz Ań każde snidanie no chyab ze ujmujsz jak ktoś zamist jeść pije odzywki to wtedy to rujnuje dposc szybko

 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 03:21

Post przez skrobb » poniedziałek, 28 lis 2016, 20:08

widze, ze dla Ciebie młodość kończy sie na wieku 25 lat.......

 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 03:21

Post przez skrobb » poniedziałek, 28 lis 2016, 20:13

HENIEK, tak, jednak pamietaj, ze to tez jest sztuczny twor.... i tez nie mozna przesadzic!!

 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 23:21

Post przez lewnaciejl-Ar » poniedziałek, 28 lis 2016, 20:16

Przeciez nie mowie ze po suplayach masz wielkie skutki uboczne dlatego napisałem ze koksy maja o wiele skutków ...bo prawda jest taka ze teraz nawet po chlebie człowiek dziwnie sie czuje bo jakieś radioaktywne to gówno robią w dzisiejszych czasach...wszystko jest na hemii wiec spoko loko

ty wybierasz zdrowie,ja wybieram bycie wielkim za młodu ;p
każdy wybiera swoja opcje ;p
bo niezadowala mnie meczenie 4 centymetrowej reki przez 2 lata zeby mi do 41 czy 42 skoczylo,zadowala mnie duza masa i ciagle efekty i wielka pompa,bez ograniczeń ;p a co bedzie to bedzie
od tego jest glowa zeby zaplanować caly cykl tak, by wiele szkody niewyrzadzil !!

pozdrawiam xD

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość