KUR#A MAC ZNOWU JA I MOJE GLUPIE ZYCIE

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 07:54

Post przez ImistraallI » wtorek, 22 wrz 2015, 17:07

nie bij nikogo, bo będziesz mial lapy od gówna brudne...

mówisz ze nikt cie nie kocha, nikt cie nie lubi... z tego co wiem to trenujesz breka (albo trenowales) i coś o parkur wspominales, wiec popytaj w klasie czy jest ktoś chętny na to parkur, zeby sobie po lekcjach w poskakac... i juz masz nowych klumpli z którymi możesz gdzieś isc i poznać ich kumpli.... i tak dalej.... ja tez zacząłem trenować TRICKZ, myślałem ze nie ma co sie w klasie pytać bo to nie jest zbyt opwszechne, ale zagadałem i sie okazało ze dwuch zaczęło trenować capoeirę (cos podobnego, ale troche innego ) i juz mogę sobie z nimi isc poskakac, chociaż treningów razem nie mamy.
A co do dziewczyny to olej ta twoja byla, wmów sobie ze nie jest ciebie warta. Pozanasz nowa, wczesniej czy później - najlatwiej na dyskotekach, idź z jakimś kumplem ( nie wierze zebys nie mial ZADNEGO kumpla)

 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 01:11

Post przez Unh1996 » wtorek, 22 wrz 2015, 17:19

Daj sobie stary spokoj !! ja za jedna rok beczałem jak dziecko i mówiłem ze nieznajde innej ona mnie nie chialaa ble ble ble szuaklem i nic nic nic az w końcu ow tego lata znalazła sie taka jedna i jest gites a poztym powiem Ci coś jesteś w mojim wieq chyba 17 lat i zobaczysz ze będziesz mial taki okres ze ci beda panny latac;D tak jak mi teraz no troche pokochaliśmy sie z moja ale tak to mi wsio ryba wczesniej :-D nie doluj sie puść se zajebsita piosenkę jakas np zdradziłaś qrw...mnie albo pocałuj mnie w dupę 8)

 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 14:08

Post przez Mag1ll » wtorek, 22 wrz 2015, 17:21

nie bij nikogo, bo będziesz mial lapy od gówna brudne...

mówisz ze nikt cie nie kocha, nikt cie nie lubi... z tego co wiem to trenujesz breka (albo trenowales) i coś o parkur wspominales, wiec popytaj w klasie czy jest ktoś chętny na to parkur, zeby sobie po lekcjach w poskakac... i juz masz nowych klumpli z którymi możesz gdzieś isc i poznać ich kumpli.... i tak dalej....  ja tez zacząłem trenować TRICKZ, myślałem ze nie ma co sie w klasie pytać bo to nie jest zbyt opwszechne, ale zagadałem i sie okazało ze dwuch zaczęło trenować capoeirę (cos podobnego, ale troche innego ) i juz mogę sobie z nimi isc poskakac, chociaż treningów razem nie mamy.
A co do dziewczyny to olej ta twoja byla, wmów sobie ze nie jest ciebie warta. Pozanasz nowa, wczesniej czy później - najlatwiej na dyskotekach, idź z jakimś kumplem ( nie wierze zebys nie mial ZADNEGO kumpla)

stary zebym ja mial normalnych ludzi w klasie wszyscy tylko mysla o dragach alkocholu i ustawkach ja poprostu do niej nie pasuje tak to juz jest jak chłopak z zasadami pojawi sie w zawodowce ale tak bywa i trzeba z tym zyc

dziś jest dwa tygodnie jak zerwała ze mna powoli mni juz to przechodzi coraz mniej mysle o niej ale nadal nienawidze samego siebie dalej deprecha jak chuj chyba w jakimś szpitalu wyladuje

 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 13:21

Post przez AkilahPol » wtorek, 22 wrz 2015, 17:38

chlopie moja rada, zacznij przebywać wśród ludzi chodzić na imprezy i wszelkie rozne spędy ludzi basen silownia itp a zobaczysz ze jakiejś wpadniesz w oko i nawzajem.
podsumowując wyjdź do ludzi!!!

 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 20:17

Post przez xXxMiecioxXx » wtorek, 22 wrz 2015, 17:41

człowieku , na twoim miejscu ciepłym moczem zlałbym ta su*e... nie widzisz ze ona ci baniak ryje ? znajdz se inna i bedzie dobrze , a te ścierę możesz jedynie zbluzgać !

eot ~~

 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 14:13

Post przez Deux1996 » wtorek, 22 wrz 2015, 17:42

stary masz jakieś wkręty masz 17 lat  lapiesz jakieś akcje po pannie 1 i nie ostatnia life is brutal to normalka badz twardy spuść wpierdol jej obePatrick07Lmu chłopakowi jej daj z liscia i sie poczujesz lepiej a co to deprehy to tylko stan umysłu idź na jakieś imprezy zajraj gibona wyrwij nowe panny simple ass that
głupszej odpowiedzi nie widziałem jak ja zaobaczysz to sie uśmiechnij ironicznie albo nie zwracaj uwagi jak coś zrobisz to tylko bedzie zadowolona ze sie nie możesz pogodzić z jej strata a prawda jest inna za 2 michy będziesz sie smial sam z siebie pierdol te glupie cipy znajdziesz sobie kiedyś taka dziewczyna ktora bedzie cie kochać na zabój pójdzie w ogień za tobą tego ci życzę a na ta cipę chuj wywal wielki tak jak ci ziom wyzej napisał '' nie buj sie zmiany na lepsze''
zobacz jaki mnie skarb sam znalazł i kocha tak jak cie kobieta kochać powinna

 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 14:08

Post przez Mag1ll » wtorek, 22 wrz 2015, 17:46

Deux1996 dobrze gadasz musze sie jakoś pozbierać i zacząć zycie na nowo tylko ze to nie jest łatwe w szczegulnosci jak sie ma depresje

 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 07:04

Post przez materinaa » wtorek, 22 wrz 2015, 17:53

Bedzie dobrze dzieciak.
każdy widzisz chce ci tu pomoc, doradzić jak najlepiej doceń to i posłuchaj ich rady.
przem_ powiedział ze w takich sytuacjach najlepiej liczyć na przyjaciol, swiete slowa.
z przyjaciółmi daleko zajdziesz mozliwe ze nawet znajdziesz inna panne, widzisz ja naprzyklad ich potracilem bo tego nie docenialem, dziś jedyne co mi zostało to silownia na tym sie koncentruje to jest moja matka, zona i kochanka.
Na siłowni czuje sie doceniony, wszyscy są rowni nieważne czy masz 5 letni staż czy ćwiczysz 1 dzien, jeśli i to strace to nie warto wtedy zyc.
Wieze ze zapomnisz o niej i zaczniesz normalnie zyc, a laska sama sie znajdzie trzeba tylko byc otwarym na innych i nie załamywać rak, a zycie samo da ci szanse.

 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 13:21

Post przez AkilahPol » wtorek, 22 wrz 2015, 17:58

AMEN

 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 14:08

Post przez Mag1ll » wtorek, 22 wrz 2015, 18:03

Bedzie dobrze dzieciak. każdy widzisz chce ci tu pomoc, doradzić jak najlepiej doceń to i posłuchaj ich rady. przem_ powiedział ze w takich sytuacjach najlepiej liczyć na przyjaciol, swiete slowa. z przyjaciółmi daleko zajdziesz mozliwe ze nawet znajdziesz inna panne, widzisz ja naprzyklad ich potracilem bo tego nie docenialem, dziś jedyne co mi zostało to silownia na tym sie koncentruje to jest moja matka, zona i kochanka. Na siłowni czuje sie doceniony, wszyscy są rowni nieważne czy masz 5 letni staż czy ćwiczysz 1 dzien, jeśli i to strace to nie warto wtedy zyc. Wieze ze zapomnisz o niej i zaczniesz normalnie zyc, a laska sama sie znajdzie trzeba tylko byc otwarym na innych i nie załamywać rak, a zycie samo da ci szanse.

ja tez potracilem przyjaciul olałem ich dla niej a teraz ona olała mnie i tez pozostala mi tylko silownia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości