KUR#A MAC ZNOWU JA I MOJE GLUPIE ZYCIE

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 14:08

Post przez Mag1ll » poniedziałek, 21 wrz 2015, 19:48

no i kurr stało sie wczesniej pisałem dwa posty o mnie i mojej pannie ktora jest rozpieszczonym bachorem dla którego liczy sie tylko ona
a wiec do zeczy byłem u psychologa no i sie KUTFA oklazalo ze mam DEPRESJE i powiedział ze mam coś zrobić ze swoim zyciem no to chciałem zrobić poszedłem do niej z nią pogadać zeby pomogła mi (wtedy znowu nie byliśmy razem i dalej nie jestesmy) no i łaskawie w ramach pomocy zaoferowała mi ze bedzie mi mówić czesc na ulicy a jeszcze wczesniej kpiła sobie z moich uczuc i z tego co sie ze mna dzieje poprostu mam mnie w dupie odstawiła mnie na pulke jak popsuta zabaweczkę nawet nie sprubowala naprawić dala szanse po chuju po 5dniach zaś zerwała a ja no właśnie JA jestem sam niemam przyjaciul i odczuwam ze mi JEJ brakuje ma mnie w dupie w chwili w której najbardziej jej potrzebuje a ONA obojetna smieje sie ze mnie i niedaje nawet litość a o wdzięczności za to ze ja jej dawałem szanse jak ona mi wala wywinęła nie wspomnie xXxPatryssxXx napisał kiedyś klina wybija sie klinem ale jak jestem zerem i zadna nie chce mnie ani ja zadnej ja chce tylko JA a ona ma to gdzieś co ja mam kurna zrobić zeby znowu sie uśmiechnąć zeby znowu byc szczęśliwym takim jakim byłem kiedyś ?? niepotrafie o niej zapomnieć ani przekreślić ty 15miechow spędzonych razem ;( prosze powiedzcie jak to mam zrobić ?? tak bardzo chce miec ja w dupie ale niepotrafie nienawidze sam siebie. NIE CHCE ZYC CHCE ODEJSC Z TEGO świata TYLE LUDZI GINIE ALE DLACZEGO NIE CI CO chcą ZGINAC ?? kurtwa ja juz nie potrafię ((((((((((

 
Posty: 14
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 08:48

Post przez xXxBeliasxXx » poniedziałek, 21 wrz 2015, 19:52

przejdzie ci.

 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 14:08

Post przez Mag1ll » poniedziałek, 21 wrz 2015, 20:04

stray takich zeczy to ja sie juz nasłuchałem i nie chce wiecej słuchać wiec jeśli ktoś ma pisać taki glupty to niech sie rozpędzi a sciana sama sie znajdzie bez obrazy xXxBeliasxXx

 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 07:38

Post przez xXxPatryssxXx » poniedziałek, 21 wrz 2015, 21:26

stary, ja ci mowie, szukaj innej panny, pewnie masz inne znajome, koleżanki koleżanek itd. ...
z nią sobie daj spokoj, sam dobrze wiesz ze nic z tego nie bedzie

 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 14:08

Post przez Mag1ll » wtorek, 22 wrz 2015, 03:31

a wiec xXxPatryssxXx powiem ci ze nie poprostu chodziłem do technikum w klasie sami faceci siuplem teraz zawodowka w klasie sami faceci a poprostu stare znajomosci sie urwały i nie mam koleżanek poprostu nie chciałem poznać zadnej bo mialem ja i teraz zaluje

 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 07:38

Post przez xXxPatryssxXx » wtorek, 22 wrz 2015, 05:01

trzeba odzkurzyc stare znajomosci, albo zawrzeć nowe, jak panna zobaczy ze tez możesz miec kogoś to sama wróci i będziesz mógł sobie wybierac, bo wiesz jak to było powiedziane na jednym filmie l :one nie są zle, one są po prostu bezdennie glupie: często jest to prawda niestety

 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 16:27

Post przez Saywell-Odom » wtorek, 22 wrz 2015, 05:16

wiesz z tego co piszesz wynika ze ona nie jest zlamanego grosza warta.. badz ku#wa mezczyzna! nie jest lekko ale nikt nie obeical ze tak bedzie..

 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 01:20

Post przez Luellaa » wtorek, 22 wrz 2015, 05:24

idź na jakas impreze i wyrwij tam panienkę tam sie roji od nich wymienicie sie nr telefonu a potem zaprosisz ja na pizze albo do kina mowie ci znajdziesz sobie jakas inna
wsumie ja tez nie moglem z pczatku zapomnieć o mojej ostatniej dziewczynie ale jakoś sie pozbierałem :

 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 03:57

Post przez xXxArreolaxXx » wtorek, 22 wrz 2015, 05:40

OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA! OLEJ JA!
90% ludzi bylo/jest w twojej sytuacji. Nie lam sie tylko zapierdalaj na jakas dyske, szukaj na sympatiach via net. W końcu WYJDZIE!. I znajdz sobie jakieś alternatywne zajecie, co by ci ta lewa panna głowy nie zwracala. powieś jej zdjecie i porzucaj rzutkami a najlepiej spal wszystko co z nią zwiazane. Tylko jej nie pal ani jej chaty ; ))))))))))))))))))) siebie tez nie ))))))))))

 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 07:04

Post przez materinaa » wtorek, 22 wrz 2015, 06:19

stary widze ze masz ten sam problem co ja. Tylko ze ja jak poznałem laske mojego zycia, zaczynając do niej kręcić myślałem ze coś z tego bedzie a tu lipa mówi mi nagle ze jest inny no i ... troche sie popłakało : w środku nocy nawet nie wiem dlaczego, dotarło do mnie ze juz koniec i pomyślałem strasznie realnie zeby skończyć z sobą i do dziś poplakuje ale wiesz co mi pomogło ??
Kulturystyka, silownia, pokonywanie słabości stało sie moim celem. Nie na darmo wielu nazywa silonie mekka albo meczetem tam koncentrujesz sie na pokonywaniu pewnych granic jeśli laska cie rzucila. Powiedz sobie mam to w .... skup sie na cwiczeniach, diecie oraz tym zeby dojsc do pięknej sylwetki. Wszak ktoś juz powiedział ze ludzie ktozy chodza na silownie jeżdżą na ustawki są nie tylko dobrze przygotowani fizycznie ale i psychicznie są lepiej nastawieni potrafia lepiej radzić sobie z problemami. KLATKA. S. Latkowski

Następna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości