Licencja

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 35
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Czéstochowa

Post przez Barteq161 » piątek, 7 maja 2010, 20:20

Wiecie może gdzie/jak/za ile? Można zdobyć licencje instruktora fitness lub coś podobnego ? ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » piątek, 7 maja 2010, 20:23

Ja robiłem kurs instruktora kulturystyki w Warszawie - siłownia Aplauz BEMOWO Warszawa.
Zajęcia prowadził - Dariusz Karpiński - POLECAM! Darek ma bardzo dużą wiedzę nt. kulturystyki, prawidłowego odżywiania się, suplementacji.

Kurs na instr. fitnessu też można zrobić.
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 35
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Czéstochowa

Post przez Barteq161 » piątek, 7 maja 2010, 20:29

Ile to trwa czasu ? ile kasy ? Wiesz czy w innych miastach tez można zrobić ?

 
Posty: 117
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00

Post przez KosinhoB » piątek, 7 maja 2010, 20:30

Licencja fitness najczęściej jest do osiągnięcia po uzyskania licencjatu z wychowania fizycznego o specjalizacji odnowa biologiczna.
wówczas masz uprawnienia do otwarcia własnego gabinetu masażu jaki i obsługi w siłowniach typu instruktor, trener osobisty, doradca programowo-dietetyczny.
jeżeli chodzi ci typowo o fitness ściśle związanych z siłką no to musisz popytać typowo instruktorów treningu na siłowni.. oni pewnie będą wiedzieli najprędzej co i jak..
jeżeli zaś chciałbyś zrobić instruktora fitness z aerobic'em to jest to możliwe 2 razy do roku na AWF'ie w Krakowie.

mam nadzieje ze choć trochę pomogłem
Pozdrawiam, KosinhoB

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » piątek, 7 maja 2010, 20:34

Barteq161 napisał(a):Ile to trwa czasu ? ile kasy ? wiesz czy w innych miastach tez mozna zrobic ?


Ja byłem na kursie intensywnym - 2 tygodnie, zajęcia odbywały się codziennie(nawet sobota i niedziela) po kilka godzin, wykłady z anatomii nawet 7 godzin.
Jest też kurs zaoczny, trwa chyba 3 miesiące. Zjazdy co tydzień w sobotę, niedziele.

Za sam kurs wychodzi około 1500zł, dodając, że nie mieszkam w Warszawie trzeba sporo doliczyć.

Organizowane są chyba w Lublinie, ale nie jestem pewien.
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 35
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Czéstochowa

Post przez Barteq161 » piątek, 7 maja 2010, 20:47

Dzieki za info ;)


Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość