masaż rehabilitacja

Porady medyczne, choroby, urazy, leczenie urazów, kontuzje, bóle mięśniowe, bóle kręgosłupa.
Makijaż, masaż, pielęgnacja, piękno, fryzura, kosmetyki, zdrowa skóra, jędrne pośladki.
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 25 lut 2014, 01:00

Post przez pyszny21 » wtorek, 25 lut 2014, 19:22

Witam
Od niedawna zacząłem uczęszczać na masaż rehabilitacyjny w szczecinie i czuje się o wiele lepiej. Prócz masaży, korzystam także z zabiegów Laseroterapia, Terapia falą uderzeniową. Odczuwam wyraźna oprawę mojego narządu ruchu oraz większą chęć do życia
polecam takie zabiegi potrafią postawić człowieka na nogi :-)
pozdrawiam

 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 4 mar 2014, 01:00

Post przez BarabaraB12 » wtorek, 4 mar 2014, 19:14

Miałam zapalenie ścięgien barku i skorzystałam z terapii falą uderzeniową, świetna metoda dzięki niej mogę normalnie funkcjonować, teraz rozważam laseroterapię, czy ktoś wie na czym ona polega?

 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 12 cze 2014, 00:00

Post przez Joaska_L » czwartek, 12 cze 2014, 15:15

Dobra i skuteczna rehabilitacja potrafi zdziałać cuda. Dobrze że w Polsce mamy tak wspaniałych fizjoterapeutów oraz świetne ośrodki rehabilitacyjne oraz Medical SPA. Też miałam kiedyś problemy z kręgosłupem i jakby nie mój rehabilitant to pewnie dzisiaj miałabym problemy z bezbolesnym chodzeniem :)

 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 24 cze 2014, 00:00

Post przez kothuncwot » czwartek, 26 cze 2014, 09:57

Od czasu do czasu uczęszczam na masaże w klubie fitness do którego chodzę. Uważam, że takie masaże są po prostu genialne, szczególnie po ciężkim tygodniu.


Powrót do Zdrowie i Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość