Pare słów o mnie - Budrys

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 65
Dołączył(a): środa, 17 lis 2010, 01:00
Lokalizacja: południowa Polska

Post przez Budrys » środa, 17 lis 2010, 12:47

Witam,
uznałem że powinienem się przywitać, nie znalazłem odpowiedniego działu, ale hydrpark też przejdzie:)

Budrys, 21 lat, staż treningowy od czerwca 2007r. bez przerw. Cały czas masówka, wzrost/waga 177cm/75-77kg. Rok temu chodziłem na treningi Wszechstylowej Walki Wręcz, bardzo fajna sprawa-nie powiem, ale z siłownią trudno to pogodzić. Mi to w każdym razie nieszło najlepiej, więc od pół roku trenuje tylko na pakerni. 5 razy w tygodniu jak narazie splitem, ale o tym więcej w moim dzienniku treningowym.

Przychodząc tu dzisiaj zauważyłem że rejstruje się jako 200 user... A wszystkich wątków jest 1270... :? kiepsko, ale napewno rozchulamy to forum. Mam pare pomysłów, ogólnie lubie testy odżywek, artykuły związane z kulturystyką, no wszystko co z tym związane, więc myśle że się tu dobrze zaadaptuję ;)

Przez ostatnie dwa lata działałem na innym forum, nazwa dość podobna, jedno z większych... miałem tam ponad 700 postów, użytkowników było ponad 16 tysięcy... (to chyba 80 x więcej niż tu?) :D , ale zrezygnowałem z obecności tam po kłótni z moderatorem. Byłem zdania że plany treningowe na rzeźbe różnią się od planów na redukcji tkanki tłuszczowej, a on był zdania że to jedno i to samo i zażarle się o to spierał... Cóż, ja nie widzę zbyt wiele podobieństwa pomiędzy treningiem "grubasa" co przyszedł pierwszy raz na trening żeby zrzucić troche balastru, a profesjonalnym zawodnikiem który po długim okresie robienia masy mięśniowej, teraz szlifuje swój wygląd robiąc tzw. plan na rzeźbe... No ale to przeszłość

a teraz licze na fajnie spędzony czas na 4gym.pl

pozdrawiam wszystkich.

 
Posty: 217
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00

Post przez overcame » środa, 17 lis 2010, 12:55

Witamy :friends

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » środa, 17 lis 2010, 14:48

witamy na forum :)
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 328
Dołączył(a): czwartek, 6 maja 2010, 00:00

Post przez mike » czwartek, 18 lis 2010, 18:50

Witam!

Mam nadzieję że zamieszkasz u nas na dłużej-i przyczynisz się do rozwoju forum ;)


Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości