Terapia manulana

Porady medyczne, choroby, urazy, leczenie urazów, kontuzje, bóle mięśniowe, bóle kręgosłupa.
Makijaż, masaż, pielęgnacja, piękno, fryzura, kosmetyki, zdrowa skóra, jędrne pośladki.
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 26 lut 2014, 01:00

Post przez Barbara_30 » środa, 26 lut 2014, 23:01

Witam! Mam problemy z kręgosłupem, znajoma poleciła mi podobno najlepszą fizjoterapie w Szczecinie, zdecydowałam się na masaż rehabilitacyjny ale ostatnio dowiedziałam się o dużej skuteczność terapii manualnej czy mógłby mi ktoś przybliżyć na czym polega ten zabieg?

 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 26 lut 2014, 01:00

Post przez Marianna12 » środa, 26 lut 2014, 23:27

Obecnie uczęszczałam na terapia manualną w Szczecinie, ogólnie zabieg polega na badaniu i leczeniu stawów obwodowych i kręgosłupa i składa się z dwóch części. W pierwszej jest dokładny wywiad, następnie dokonuje się badania jakości ruchu, jego zakresów, biomechaniki oraz innych czynników (np. bolesności). Wykorzystuje się różne technik mobilizacji, manipulacji i pracy na tkankach miękkich w celu przywrócenia zaburzonej biomechaniki stawów (odblokowanie stawów), co prowadzi do zmniejszenia bólu, zwiększenia zakresu ruchomości a nawet ustąpienia stanów zapalnych. Szczerze muszę przyznać że polowi zaczynam zauważać rezultaty tak, że polecam !!!

 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 27 lut 2014, 01:00

Post przez Grzegorz13 » czwartek, 27 lut 2014, 22:10

Korzystałem z usług centrum rehabilitacyjnego w Szczecinie. Miałem kilka zabiegów terapii manualnej ale o wiele bardziej byłem zadowolony z masaży rehabilitacyjnych i kinezyterapii szczególnie tą ostatnie, polecam

 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2014, 00:00

Post przez milenka25 » poniedziałek, 12 maja 2014, 12:40

Ciekawe czy w okolicach krakowa jest takie coś

wyniki na żywo


Powrót do Zdrowie i Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości