KOSMETYKI

Porady medyczne, choroby, urazy, leczenie urazów, kontuzje, bóle mięśniowe, bóle kręgosłupa.
Makijaż, masaż, pielęgnacja, piękno, fryzura, kosmetyki, zdrowa skóra, jędrne pośladki.
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 30 lis 2013, 01:00

Post przez Magdalenka » sobota, 30 lis 2013, 15:22

Ja jestem zwolenniczką kosmetyków naturalnych oraz wyszukiwania perełek wśród tanich kosmetyków. :) W kolorówce moimi ulubionymi są kosmetyki z Eveline. :) Polecam sprawdzić zwłaszcza puder mineralny jako zamiennik podkładu.

 

Post przez tesia456 » środa, 4 gru 2013, 19:44

Ja też lubię zamawiać przez internet taniej i wydajnie,

 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 8 lis 2013, 01:00

Post przez ejeanelle76 » środa, 11 gru 2013, 12:41

Ja również zamawiam przez internet, oszczędzam czas i pieniądze.

 

Post przez eleonor23 » sobota, 30 sie 2014, 14:51

Ja zamawiam kosmetyki przez internet bardzo często. Są po prostu dużo tańsze niż w sklepach stacjonarnych. Na przykład ostatnio kupiłam dla męża scholl na kurzajki taniej o prawie 30%. Mąż gdzieś je złapał od kogoś na basenie i baliśmy się, żeby nie zaraził dzieci. Wszystko jednak ładnie zeszło i mam nadzieję, że więcej się nie pojawi. Warto więc zamawiać w sieci i nie ma co się oszukiwać.

 

Post przez Pompa89 » poniedziałek, 1 wrz 2014, 11:24

Ała, kurzajki :X

 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 00:00

Post przez roka » czwartek, 18 wrz 2014, 18:24

Moja siostra raz to miała na ręce. Paskudztwo, nie mogłam na to patrzeć. Na szczęście po jakimś preparacie znikło jej to na dobre. Mi ostatnio spodobał się z scholla elektryczny pilnik do pięt. Ktoś ma? Używa?

 

Post przez kaasia66 » poniedziałek, 6 paź 2014, 09:17

Kurzajki są zaraźliwe? Pierwsze słysze. Ale mniejsza z tym. Kosmetyków przez internet nie zamawiam jednakże warto spróbować...
Golden Rose, Wibo i tym podobne to moje typy. Są tanie i dobre polecam :)

 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 00:00

Post przez roka » poniedziałek, 6 paź 2014, 17:22

Kosmetyki kupowane przez internet są tańsze niż te drogeryjne, czy apteczne, bo są bez marży. Często nawet wliczając w to koszty przesyłki i tak oszczędzamy.

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie i Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość