zycie! hlp!

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 19:19

Post przez MorcinVan » wtorek, 1 gru 2015, 23:20

słuchaj a mam pytanie ;p mieszkamy niedaleko od siebie ;p bo ja mieszkam w tczewie nie orjetujesz sie moze czy jest gdzieś wogole taka osoba do której mogę pojsc i zapłacić albo nie ,rozebrac sie i zapytać co mam ze sobą zrobić , a on spojzy,ogladnie i wypowie sie na twój temat , co jego zdaniem trza zmieniać i jak to robic.???

 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 14:50

Post przez lukaszjNola » wtorek, 1 gru 2015, 23:21

takie coś to mozna tylko w jakiejś dobrej siłowni wiesz konkretnej ,wiem ze kiedyś takowa byla na ,zabiance w gdansku ,mozna isc na morenę ,lub no nie iwem w medisonie czy manhatanie jest w gdansku tez silownia na której masz kolesi którzy sie tobą zajmują ,w cenę masz wliczonego trenera który ci pomaga wiesz w cwiczeniach ,a nie iwem czy jest coś takiego jak maja w stanach wiesz tzw.personal trainer który im mierzy tluszcz i rozpisje dietę ,ale z tego co mi wiadomo to ci na siłkach są na tyle wporzadku ze rozpisują dietę i kaza ci ćwiczyć odpowiednie partie miesni zeby lepiej wyglądały

 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 19:19

Post przez MorcinVan » wtorek, 1 gru 2015, 23:23

hehe ;p okis thx musze sie jak najszybciej zgłosić do jakiegoś takiego typka co by zemną coś zrobił bo czuje ze sam niedam rady -_-

Poprzednia strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości