Do kosciola frayerzy!!

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 18
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 21:33

Post przez Cortezz » sobota, 6 sie 2016, 12:17

prośby mam kierować do Domu bożego ? - problemy z czytaniem ? modlić tez nie trzeba sie w kościele - a święconkę sam se swiecisz , nie wyobrażam se swiat u Ciebie Cortezz a spowiadasz sie z ziola i mety ? a jeśli tak to jak pokute potrzymujesz ? Tak spowiadam sie z ziola z dragow a nawet z malstrubacji
Co do potzrymywania pokutu pierwszy raz sie spotkałem z takim okresleniem możesz to jasniej rozwinac?

 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 20:17

Post przez xXxMiecioxXx » sobota, 6 sie 2016, 12:18

a ja sobie nie wyobrażam Twojego zacpanego swiata, powiem krotko, w tym temacie nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji !

 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 11:22

Post przez BroadnaxSmer » sobota, 6 sie 2016, 12:28

RobbinsT nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu to nie jest przykazanie :D:D:D: lol.
xXxMiecioxXx... - masz racje to jest plonna dyskusja bo każdy ma inny poglad na wiare. temat do zakmniecia celem uniknięcia sporow. bydle_ do roboty

 
Posty: 18
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 21:33

Post przez Cortezz » sobota, 6 sie 2016, 12:33

a ja sobie nie wyobrażam Twojego zacpanego swiata, powiem krotko, w tym temacie nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji !

A mi poprostu sie wydaje ze nie mial bys ze mna o czym rozmawiać bo Twoja wiedza na temat chrescijanstwa jest znikoma wiec nie jestem dla Ciebie jak to powiedziałeś partnerem do dyskusji Ps. to przynajmniej mi wyjaśnij co to jest podtrzymywanie pokuty ?

 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 21:33

Post przez bydle_ » sobota, 6 sie 2016, 12:42

chodziło mu jaka pokute otzrymales ; kurde znów zaczynacie sie kucic zamykam to bo wyjdzie jak wcześnie wyzywanie sie; spory na PW

Poprzednia strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości