jak juz o laskach mowimy......

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 03:21

Post przez skrobb » poniedziałek, 28 lis 2016, 09:57

to teraz z troche innej beczki.
jak Wam sie wydaje, jak dziewczyny nas postrzegajaż nadeszla moda na suchych i chudych modeli i modelki, z miesni smieja sie w bialy dzien w telewizji, paranoja.
coraz wiekszej ilosci dziewczyn nie podoba sie muskulatura i faceta, bo boja sie, ze taki gosc to mul i wieśniak plus tepak.
odczuliście to na własnej skorze?

 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 17:16

Post przez Rad0slaw » poniedziałek, 28 lis 2016, 10:02

Ja tego nie odczowam bo sam jestem jeszcze dosys chudy

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 22:18

Post przez kochamylos_Mcw » poniedziałek, 28 lis 2016, 10:40

no właśnie jak przeglądam przy dziewczynach kifa to mówią ze ci goscie beznadziejnie wyglądają ejjj ale ja chce byc taki :D

 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 11:56

Post przez batirr » poniedziałek, 28 lis 2016, 11:10

heh mnie to dene4twuje jak widze ladna panne z kolesiem który maw lapie tyle cop ja w nadgarstku (a ja słynne z malych rak wiec i w nadgarstku nie mam dzuo ) normalnie dla mnie tacy koelsie nie są facetami... takie głowy facetów poprzyszytwane do babskich cial dodać im szerokie biodra inna głowę cycki obciąć jaja i jawnie baba :D

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 22:18

Post przez kochamylos_Mcw » poniedziałek, 28 lis 2016, 11:30

hehe no ja etz dokąd ciwicze zwracam uwagę na to jak facet jest zbudowany; ile ma w lapie co i jak; noi śmieszą mnieludize którzy sie wożą zł2 w lapie

 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 06:21

Post przez LoganPL » poniedziałek, 28 lis 2016, 11:32

jest jeszcze jedno jak idzie taki szczypior z babeczka i przyjdzie co do czego ze ktoś ja zaczepi to on nawet sie nie odezwie bo sie bedzie bal a my mamy ten komfort ze mamy czym ja zasłonić a to ze nas postrzegają inaczej to tak ale u mnie to raczej jest respekt a nie śmianie sie (choc ogromny nie jestem )

 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 02:58

Post przez Seymourr » poniedziałek, 28 lis 2016, 11:47

Ja mam tak samo jak oglądam kif przy dziewczynach to mowie ze brzydko to wyglada... Ale przypakowani kolesie na pewno sie podobają :D Kult ciała i te sprawy :D

 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 03:21

Post przez skrobb » poniedziałek, 28 lis 2016, 11:48

no właśnie nie do konca... zalezy jaka laske szukasz, takie jednonocne blondynki lubia napakowanych kolesi, ale wytrzymaj z taka pol zycia! takie bardziej rozsądne nie patrza sie tylko na to co masz pod koszulka i ewentualnie w kroku.
tez mnie wkurwiają lole w takich koszulkach ze ściągaczem tuz przy ramieniu z reka 3 cm.
i tez mnie wkurwia jak widze jakiegoś suchara wożącego sie z ladna dziewczyna.
hm... ale skoro sie wozi, to znaczy ze ma do zaoferowania coś wiecej niz koscista klate..... no nie wiem, tak mnie to zaintrygowało ostatnio, ze względu na to, ze brzydko mówiąc rozgryzałem bardzo inteligentna kobiete, do tego taka sexbombe, ze mi staje na sama mysl o niej..

 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 23:21

Post przez lewnaciejl-Ar » poniedziałek, 28 lis 2016, 12:00

tak prawdę mówiąc , jak szukasz panny na cale zycie to bedzie cie kochać czy masz te mięso czy tez nie...ja mam cudowna panne ktora toleruje wszystko i czy bede paker czy nie to i tak mnie kocha,jestem jej za to wdzięczny dozgonnie...czyli ja mam problem z głowy bo teraz ćwiczę jedynie dla siebie i dla mojej panny( szcerze kto chce przytulać sznurka,albo grubasa)
a zresztą nierozumiem,bo jeżeli komuś chodzi o 1 nocne panny to lubia one napakowanych,a jeżeli szukasz panny na stale to kocha cie za to co masz w sobie a nie na sobie,czyli moium zdaniem i to i to niewyklucza cwiczenia i bycia wielkim...

a zresztą każdy dobrze wie ze co to za przyjemność macac,przytulac,kochac sie z jakimś niedojebany* chudzielcem ? trza dbać o ciało mimo wszystko bo wiadomo ze w zdrowym ciele zdrowy duch

a ci co nabijają sie z masywnych czy umiesnionych sylwetek sami tak na prawdę chcieli by takl wyglądać i na plaze bez kompleksów wyjsc w lato...wlasnie w takich sytuacjach jest najwieksza beka
bo niech wyjdzie na plaze jakiś sznurek i obok niego jakiś wyjeban* typ albo jakas modelka bez cycków i jakas fitneska z super cialem ? i co ? na kogo ludzie patrza podniecając sie na ręcznikach ? na kogo panny sikają i mówią do siebie ''zobaczjaki fajny,jak fajnie zbudowany'' ? oczywiście wiemy na kogo wiec niema problemu....sznury niech sie za siebie wezmą bo jak wiadmomo niemaja tyle zapału i samozaparcia by dojsc do fajnej sylwetki

a co do kobiet to kto chciałby macac jakas typićre bez cyckow? ( modelki) ?
typ powinien miec mięso a baba powinna mies smukla ale niechuda sylwetkę i wiadomo ze takie jest zdanie większości ludzi...a to ze komuś podoba sie wysuszona sywetka to hyba tylko to ze ma jakieś odchylenia,bo w sumie jak moze byc fajne ''zjeban* cialo'' ? fajne ciało fajnie jest:L)

 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 21:52

Post przez xXxhabraxXx » poniedziałek, 28 lis 2016, 12:05

Z wlasnych obserwacji widze,ze większość ładnych kobiet jest z nieumiesnionym facetem...tak to juz jest

Następna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości