PORADA U PRYWATNEGO LEKARZA

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 21:17

Post przez bandit » niedziela, 4 gru 2016, 19:44

Rozmawia sie zazwyczaj o tym jaki to steryd niejest dobry.. wymienia sie same+ a co z minusami... planuje w niedługim czasie przystąpić do kuracji Deckiale przed tym chce zasięgnąć porady u prywatnego lekaza... zbadać sie dowiedzieć co jest dla mnie a co nie.... nie uważacie ze to dobre rozwiazanie... robił ktoś tak ?

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 12:26

Post przez CelsaCro » niedziela, 4 gru 2016, 20:06

Jestem bardzo ciekawy co Ci powie... No ale jest to jakieś wyjscie, lepiej niz zakup 4 mety i do boju /Ale recepty Ci raczej nie napisze //laugh.gif :lol: laugh.gif czego w sumie ty od niego oczekujesz? /

 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 07:22

Post przez IRhodenI » niedziela, 4 gru 2016, 20:16

a lekarz napewno powie .... "to bedzie odpowiednie dla ciebie, zaraz wypisze ci receptę na Dekę i moze jakiś tesc do tego" //:-D :-D /aha...i poproś go jeszcze o rozpiskę .......

 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 08:52

Post przez BussellPL » niedziela, 4 gru 2016, 20:24

116931:date czw, 03 maj 2007 - 05:49:name bandit) ''(bandit @ czw, 03 maj 2007 - 05:49) snapback116931/snapback ''!ale przed tym chce zasięgnąć porady u prywatnego lekaza... zbadać sie dowiedzieć co jest dla mnie a co nie.... ludzie czytajcie ze zrozumieniem gdzie on niby napisał ze idzie do niego po receptę czy coś takiego //huh.gif :huh: huh.gif poprostu z tego co pisze to idzie z nim porozmawiać i sie przebadać czy wszystko z nim jest ok wiec czego sie go czepićcie o coś czego nie napisal!!moim zdaniem możesz isc ale na 90% bedzie ci odradzał sok

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 12:26

Post przez CelsaCro » niedziela, 4 gru 2016, 21:48

Ja tylko zażartowałem ze recepty nie dostanie popieram taki tok myslenia, jak najbardziej.
Jak juz wyzej pisałem /

 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 21:17

Post przez bandit » niedziela, 4 gru 2016, 21:54

jak napisałem wczesniej chce sie dowiedzieć co to jest z czym to sie wiaze jakie są tego + jakie - i sam zadecydować czy przystopic do owej Decki czy nie...bo sugerując sie wypowiedziami typu... "taaa dobre scierwo.. zajebal...em 2 ml Stafu i jest Kozak... " to jakoś tak średnio mnie przekonuje... jak to mówią Wszystko jest dla ludzi... Ale z Głową...nie ide po receptę tylko po porade... ewentualne badania czy jest wszystko ze mna oklekaz który sie zna na swoim fachu bedzie potrafił mi to przełozyc na ogólny dostępny dla każdego jezyk...co z tego ze czytałem o niej troche jak wiele mi to nie powiedziało...a swoja droga Deca np w grecji jest legalna i bez recepty dostepna w aptece... co prawda w mniejszym stezeniu niz ta o której mowimy... //:-D :-D /ale dwojga załego lepsze to mniejsze zło... tak!??pS.
trzeba szanować swoje Wnecznosci //:-D :-D bo są bardzo drogie... //:-D :-D /

 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 04:26

Post przez Ollie3318 » poniedziałek, 5 gru 2016, 00:00

deka nie jest dobrym wyjsciem na pierwszy cykl poczytaj o DD, przyda sie test ale wtedy mamy stak a to za dużo , ewentualnie proviron ,ale wtedy wiedza sie kłania , wiec moja rada zamien to na inny środek , npp -to krotki nandrolon bardzo dobry na poczatek przygody,testos prop krotki testosteron łatwo kontrolować stezenie , ewentualnie meta a co do badan ,bardzo dobry pomysl

 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 21:17

Post przez bandit » poniedziałek, 5 gru 2016, 11:48

troche za dużo slangu w twojej wypowiedzi.... tak średnio zrozumialem... generalnie wiem ze Deck-a nie nadaje sie na poczatek... to w takim razie co?co do Mety to mam juz ja za sobą //:-D :-D /

 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 04:26

Post przez Ollie3318 » poniedziałek, 5 gru 2016, 15:56

1)nandrolone phenylopropionat- np slynna superka ale osobiście mysle ze lepiej za jakimś underem sie rozglądnąć bo walkjow tyle co wlosow na glowie, np UNICHEM,EAP, 6/8 mio tygodniowy cykl 1 mg co 3 dni2) testosteron propionat - krotki testosteron również możesz go dac na 6 tyg ,ewentualnie 8 75 mg co drugi dzien wybierz któryś z tych srodkow , Dekę daj na 3 ,4 cykl w dobrym mocnym staku na bazeie testosteronu


Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości