Trening do oceny !!!

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 14:39

Post przez Iveyy » czwartek, 8 gru 2016, 15:26

nie no ok chłopaki troche sie tam wqrzylem bo tamten post niczego nie wnosil.. ok ja mogę przyjąć kazda krytykę ale fajnie jak jest jakas puenta a tam ???!!! no chu** wie po co to napisal.. nie wazne.. no ok załóżmy ze przkonaliscie mnie z ta masa, i robie ja do polowy maja, ale w takim razie co do tego gainer czy bezpieczniej bialko?? i czy mogę robić przy masie ABS zeby tego tluszcu z brzucha sie pozbyc??? dzieki i pozdro for all!!!

 
Posty: 19
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 17:40

Post przez FergersoPol » czwartek, 8 gru 2016, 15:35

oczywiście ze podczas robienia masy możesz sobie rzeźbić brzuszek !!

 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 08:45

Post przez Goll1978 » czwartek, 8 gru 2016, 16:55

ABS spokojnie możesz na masie robić 8)

 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 14:39

Post przez Iveyy » czwartek, 8 gru 2016, 17:01

ok to zacznę na masę i poszperam jakie suple by dobrac, chociaż ja mam takiego kolesia co sie tym zajmuje profesjonalnie i zawsze mi doradzi zanim coś kupie także bedzie good.. no ok a zdj wrzucę dopiero po rzezbie chyba ze z masa bedzie to wyglądało jako tako ciekawie...ech.. tylko znów tyle tego czytania o masie teraz, bo tak to tylko o treningach i dietach na rzeźbę czytalem...hehe ok dzieki !!!!! :D

Poprzednia strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości