plan cwiczen przy ograniczonej ilosci sprzetu

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 03:44

Post przez gangstar__ » poniedziałek, 12 gru 2016, 09:11

jak zrobić sztangę do barkow,klaty bardzo prosto jedziemy do jakiejś cetro stali kupujemy pręt grubość 3 mm np długości 2m waga wychodzi wtedy 11.8kg a cena 28zl.
I mamy juz sztangę kupujemy rurki kawalek 3/4 cala bodajże tak zeby weszła na ta sztangę gruboscienna najlepiej długości około 50cm tniemy ja w domu na 4 8 cm kawalki wiercimy dzire tak prawie przy komcu gwintujemy i mamy zabespieczenia wewnętrzne i zewnętrzne a obciazenia szukamy na zlomie 1.22 zl za kg ja mam dużo ze złomu i jestem zadowolony popatrz poniżej jest link jaka moja silka przeszla metamorfozę tez nie jestem bogaczem dorabiałem sie tego sprzętu na 1 siłkę z 3 lata a na druga wydalem z 25 zl czyli na wyciąg obustronny lawka skosna do klatki, lawka prosta do klatki obicia na te lawki , stojaki do sztangi jak robie barki lub przysiady modernizacje lawki do robienia nóg stojaka na cierzary wejdź i zobacz jak ćwiczę sam pewnie tez bys to zrobił

Poprzednia strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość