windows

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 10:20

Post przez pabloxerr » poniedziałek, 12 gru 2016, 07:15

zobacz czy masz wejscie AGP albo PCI experes na plycie jeśli tak to kupujesz grafe pod wejscie wpinasz i odłączasz zintegrowana w biosie, jeśli nie masz takich wejsc to lipa, nowa plyta + grafa.Jak coś kup asrocka i jakas grafeasrock to tania i dobra plyta fajnie sie PCU kreci mozna sie niezle na niej pobawić

 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 17:56

Post przez Whitefoo-An » poniedziałek, 12 gru 2016, 07:19

kumpel informatyk mowil, ze albo karta grafy albo plyta glowna ale ja nie kupuje nowej Do teraz czasem ta mi sie pieprzy ale np za 15 uruchomieniem kompa sie nie wylacza monitor i jakoś sobie radze /

 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 03:57

Post przez Aldrich1979 » poniedziałek, 12 gru 2016, 07:58

1wejdz do dosa2wpisz "format C:"3.
uruchom ponownie z włożoną płytą windows XP4.
zgodnie z instrukcją instaluj5.
sterowniki zainstaluj6.
drugi dysk będzie nie tknięty, warto na niego przerzucić gg z rejestrem czy inne duperele, wtedy nie stracisz kont (ja tak zawsze robie)Jedyna rzecz porzyteczna, której się na lekcjach w podstawówce nauczyłem obsługa dosa.

 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 08:07

Post przez FRANEKBEBEKI » poniedziałek, 12 gru 2016, 08:24

Aldrich1979 ale nie wiem czy to coś da, bo wszytstko sie pieprzy jak instaluje sterowniki do grafy, bo póki tego nie zrobie to wszytko jest super dopiero potem kolory sie rypić i jest problem z uruchomieniem wina

 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 03:57

Post przez Aldrich1979 » poniedziałek, 12 gru 2016, 08:38

odpowiedziałem tylko na pytanie z posta, na kompach sie nie znam, ale wiem jak robić reinstalke windowsa.
Wiem jeszcze z doswiadczenie, ze jak sie coś w kompie zwali to lepiej wymienić jedna czesc natychmiast, niz całego kompa za jakiś czas.

 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 10:20

Post przez pabloxerr » poniedziałek, 12 gru 2016, 10:13

rozkręć i zoabcz czy masz wejsca agp albo ipc expres jeśli tak to poproś zeby Ci pożyczył grafe i spradz czy to to

 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 08:07

Post przez FRANEKBEBEKI » poniedziałek, 12 gru 2016, 10:33

troche wkurzony jestem, bo jak sie okzalo nie potrzebnie robiłem formata i wszytkie pliki wazne, poszły sie j****ac!!! no ale oki wzytko da sie nadrobic.co sie stalo??no wiec....instalowalem system ze 3 razy i zakazdym razem przy instalowaniu sterów do karty graficznej wzytko sie poprostu je***alo.
wiec wkurzony oddałem kompa do serwisu i jak sie okzalo wszytkiemu winnien jest kurz!!!tak zwykly polski kurz!!!wentylator procesora karty graficznej był zakurzony przez co nie chłodził ow procesora który sie przegrzal.
prawdopoobnie nie bedzie trzeba kupować nowej karty ale jeszcze nic nie wiadomo.
narazie kom jet wciąż u "lekarza"(serwis) bo musza jeszce coś posprawdzac.
jestem dobrej mysli i mam nadzije e skończy sie na 5 zl za przegląd //:-D :-D jestem tylko ciekaw jak mozna odkurzać kompa od wewnacz //:-D :-D //:-D :-D hehe

 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 17:56

Post przez Whitefoo-An » poniedziałek, 12 gru 2016, 11:23

no widzisz.. najciężej rozpoznać najprostsze problemy

 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 10:20

Post przez pabloxerr » poniedziałek, 12 gru 2016, 11:24

jaka masz płytę ze na zintegrowaniej grafie masz cosleraż po drugie zinegrowane grafy mozna powiedzieć ze nią dają ciepla sam osobiście mam zwyczajna i wywaliem cosler bo za głośno chodził i nic sie nie dzieje

 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 08:07

Post przez FRANEKBEBEKI » poniedziałek, 12 gru 2016, 11:45

na szczecie okzala sie ze nie mam zintegrowanej karty graficznej.
ale ja sie na tym nie znam a myslame ze jak dźwięk mam zintegrowany to i grafe, ale brat mnie oswiecil...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość