Nie przybieram na wadze

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 09:20

Post przez szrama67 » wtorek, 13 gru 2016, 17:53

Witam!
Od ok. 8 miesięcy probuje zbudować troche masy, ale jestem chyba beznadziejnym przypadkiem bo przybrałem zaledwie 2-3 kilo. Golym okiem nie do zauważenia (wyjsciowa waga - 93kg/wzrost 194). Sila owszem - zauważalnie poszła do przodu (wyciskanie na ławce +15), w innych cwiczeniech tez progresja. Ale co z masaż

zainwestowałem troche w odzywki (gainer,bialko,kreatyna), ale zaobserowalem tylko, ze mi sie opona pojawiła - nigdy wczesniej nie mialem.

ćwiczę sumiennie i regularnie, co jeszcze mam zrobić zeby sie wreszcie ruszylo? A moze dac sobie spokoj, moze są typy (takie jak ja) którym po prostu w masę nie idzie ?

Pozdrawiam i liczę na jakieś dobre rady (tylko nie: bez metki nie ma sylwetki ).
szrama67

 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 20:06

Post przez LOGOR » wtorek, 13 gru 2016, 19:12

stary moim zdaniem od sumiennego cwiczenia nie rosnie oponka ,ale zacznijmy od niej no jakiś ABS ,czy 6 wejdera skoro nie miales wczesniej najlepiej ci pomoże spalić ,no moim zdaniem najlepiej było by sie dowiedzieć od ciebei ile cwiczysz,bo jeśli od 8 miesięcy ,to nie ma szans ze te odzyweczki mialy coś ci pomodz bo sama kreatynę słyszałem prawidłowo powinno sie brac po roku cwiczen, ale jeśli ćwiczysz dluzej niz rok i te osiem miesięcy zasowales ,to albo nie robiłeś zmiany planów i naraziłeś mięśnie na zastuj ,czyli mozna wnioskować ze jechałeś tylko na mase, i miaski przyzywczaily sie ,dwa mogę tylko podejrzewać ze trening miales kiepski , i 3 jak brałeś takei odzywki to powinieneś wiedzieć ze przydała by sie dobra dietka do tego bo gainer ma to do siebei ze lubi sie odkładać w postaci zbędnego tłuszczyku jeśli sie odpowiednio nie zasowa mowie napisz coś wiecej bo mozna tylko wnioskować i dumać

 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 09:20

Post przez szrama67 » wtorek, 13 gru 2016, 19:37

>stary moim zdaniem od sumiennego cwiczenia nie rosnie oponka ,ale
>zacznijmy od niej no jakiś ABS ,czy 6 wejdera skoro nie miales wczesniej
>najlepiej ci pomoże spalic,

Nie zrozum mnie zle, opona to nie problem. Pewnie tak jak napisałeś przesadzilem z gainerem, ale zawsze mialem szybka pzemiane, jak zacznę robić aerobik to zrzucę bez problemu.

>no moim zdaniem najlepiej było by sie dowiedzieć od ciebei ile
>cwiczysz,bo jeśli od 8 miesięcy ,to nie ma szans ze te odzyweczki mialy

8 miechow temu wznowile trening. Mialem ok. 2 lata przerwy (od czasu do czasu tylko jakieś pompki, hantle itp.). Wczesniej ćwiczyłem w sumie 1,5 roku na silowni.

>to albo nie robiłeś zmiany planów i naraziłeś mięśnie na zastuj ,czyli
>mozna wnioskować ze jechałeś tylko na mase, i miaski przyzywczaily sie
>,dwa mogę tylko podejrzewać ze trening miales kiepski ,

Moze rzeczywiście tu jest pies pogrzebany, zawsze myślałem ze ćwicząc na masę częste zmiany planu nie są potrzebne - robiłem za to 1.5 tyg przerwy od czasu do czas zeby dac mięśnia odpoczac. zaczynałem (pierwsze 3 mies) od 2 treningów w tygodniu, potem 4 razy w tygodniu (kazda grupa 2 x na tydzien).

Dzieki za sugestie, moze po tych paru informacjach coś jeszcze mi doradzicie.

szrama67

 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 01:39

Post przez Ima-Mcm » środa, 14 gru 2016, 08:04

dieta

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 18:54

Post przez Jeffrey1977 » środa, 14 gru 2016, 12:34

kazda grupa 2x na tydzień to kiepski zart.
jak chcesz zeby miesien urosl? mam takie wrazenie, ze większość osób bierze sie za cwiczenia bez uprzedniego przygotowania teoretycznego i sam nie jestem tu wyjatkiem.


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości