Rada dla poczatkujacego mnie

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 19:49

Post przez mauryEnt » wtorek, 20 gru 2016, 21:11

Dzieki chlopaki, na dniach mam zamiar ułożyć diete, jakbym mial jakieś wątpliwości to uderzam na forum.
Na razie bede ćwiczył jak napisał D1x1e.
Super kulturysta nie chce byc, po prostu dobrze wyglądać i komfortowo czuc sie we wlasnym ciele:D Jeszcze mam pytanie: czy mógłby ktoś mi jakoś sensownie rozpisac, jak wpleść i w jakich ilosciach hantle w to aero 6 weideraż ćwiczyć to osobno? I co w ogole mozna ćwiczyć hantlami poza biceps, triceps i bark( btw jak wyglada cwiczenie hantlem na bark)?

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 14:02

Post przez IJoyceI » wtorek, 20 gru 2016, 21:12

modload&name News&file article&sid 10&mode thread&order 0&thold 0&thold

 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 01:42

Post przez D1x1e » wtorek, 20 gru 2016, 21:14

na barki cwiczenia:
wyciskanie zlonierskie (chyba tak to sie nazywa) stoisz i hantla do gory i w dol
podnoszenie hantli na prostym reku w przodzie i z boku
to takie podstawowe, zobacz sobie w atlasie jest link po lewej stronie na głównej stronie,
jedna hantla możesz ćwiczyć również triceps np wyciskanie zza glowy, kaptury to na upartego jedna hantla tez, ale nie wiem czy to nie wpłynie jakoś wyjątkowo zle na kręgosłup takie niesymetryczne poruszanie barkami, popatrz w atlas cwiczen tak jak mowie, tam masz wszystko napisane jakie ruchy wykonywać i nawet takie ruchome fotki są
edit: łonny mnie ubiegl, ale możesz wejsc również w ten atlas cwiczen gdzie są takie filmiki

 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 19:49

Post przez mauryEnt » wtorek, 20 gru 2016, 21:15

Mam takie pytanko: jeśli chce schudnąć to ile gram BTW powienienem przyjąć na kg masy cialaż

 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 19:49

Post przez mauryEnt » wtorek, 20 gru 2016, 21:20

W sumie najlepiej to jakby ktoś sie szarpnął i ułożył mi ta dietę bo jakoś sobie nie radze:

 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 14:36

Post przez TUSZO » wtorek, 20 gru 2016, 21:31

3g bialka kmc
1g wegli kmc
0,5-1g fatu kmc

po dietę do dzialu Dieta, leniu

Poprzednia strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości