Berrator - opinie i efekty spalacza tłuszczu - recenzje

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.

Re: Berrator - opinie i efekty spalacza tłuszczu - recenzje

Post przez rfq » środa, 6 wrz 2017, 13:51

Dużo pozytywów słyszę, ale spodziewałbym się lepszego składu. Sam dobór jest ok, ale stosowane dawki nie są optymalne. Dla przykładu jedna porcja berratora dostarcza 270 mg glukomannanu, jednak istotne efekty w badaniach są obserwowane dopiero przy dawkach około 1 g. Jest kilka innych składników które cierpią na taki niedosyt ilościowy.

Post przez toxyna » środa, 6 wrz 2017, 14:32

A jaki suplement ma takie ilości składników jakie stosuje się w badaniach? No żaden, niestety. W badaniach chodzi o to żeby wykazać mierzalny wpływ na jakiś miernik fizjologiczny. W badaniach celowo więc wykorzystuje się nadmierne dawki.

Owszem, dla pewności można zwiększać ilości niektórych składników, jednak praktyczne wprowadzenie takich zmian staje się bardzo utrudnione przez ograniczenia sanitarne naszych polskich instytucji. Tego nie można ominąć. Jak na realia polskiego ustawodawstwa to Berrator zawiera bardzo duże ilości składników.

Post przez Dizara » czwartek, 7 wrz 2017, 16:11

Stosowałam i mogę powiedzieć że to dobry suplement. Witaminy i minerały w suplemencie bardzo mi pomogły, bo po innych spalacz zawsze byłam wyczerpana. Nie wiem, to chyba brak witaminy B w mojej diecie. W każdym razie z Berratorem schudłam i mam napędzony metabolizm.

Post przez osilek » poniedziałek, 18 wrz 2017, 20:17

Berrator wcale nie jest takim silnym suplementem. Wiele osób zapomina o tym że podstawą odchudzania jest zaangażowanie! Zaangażowanie w dietę, treningi. Odpowiednia suplementacja - berrator ma dobre termogeniki ale załatwia całej suplementacji. Ja wciąż polecałbym przyjmowanie kwasów omega 3, do tego jakieś białko. Wiem że żaden spalacz tego nie ma ale przestrzegam żeby ludzie myśleli.

Post przez kowals777 » wtorek, 19 wrz 2017, 13:01

Co ty porównujesz. To chyba jest logiczne że spalacz za Ciebie roboty nie zrobi. To że jest suplementem nie znaczy też że nie warto innych suplementów przyjmować. Wiele składników jak białko, aminokwasy czy kreatyna muszą być dostarczane w gramach. Przy takim dawkowaniu nigdy nie zmieścisz wszystkiego w kilku kapsułkach spalacza. Ja zawsze rekomenduję każdemu dobrej jakości izolat białka, nawet na redukcji bo pomaga w zachowaniu siły i masy. Ze spalaczy tłuszczu polecam szczególnie termogeniki, berrator się dobrze sprawdzi bo czuć że podnosi temperaturę a co za tym idzie też spalanie tłuszczu. Dużo lepiej to działa od wszystkich karnityn, CLA i innych które tylko ograniczają głód i obniżają absorpcję składników odżywczych...

Poprzednia strona

Powrót do Odżywki i suplementy