Prezent dla żony

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 

Post przez daliak » czwartek, 19 cze 2014, 13:44

Ja na Twoim miejscu bym zrobiła coś ręcznie np.: z masy solnej. Taki prezent jest wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju i zawsze (mimo wszystko) się podoba ;). Robiąc samemu podarunek wkładasz w to całe serce i to jest najpiękniejsze.


_________________________________________________________________________________________
letniskowy dom nad jeziorem kaszuby poczuj magię lata




Last edited by daliak on Mon Jun 23, 2014 7:15 pm, edited 1 time in total.


 

Post przez aristo » niedziela, 22 cze 2014, 07:58

Pomyśl może o fotoksiążce, naprawdę świetna sprawa i idealny prezent na każdą okazję. Zdjęcia to zawsze mnóstwo wspomnień i radości. Zamówiłam taką dla mojej mamy i powiem, że nigdy nie widziałam takiego błysku w jej oczach. Polecam



-------------------------------------------------------
Nowoczesny pensjonat poznań z prawdziwym charakterem

 

Post przez qwert » wtorek, 24 cze 2014, 17:38

no fotoksiążka super sprawa tyle wspomnień :)

---------
Najlepszy dietetyk poznań

 

Post przez qwert » wtorek, 24 cze 2014, 19:33

nawet zwykły jakiś album ze zdjęciami to też fajny prezent żona na pewno się ucieszy


----------
Najlepsza poradnia dietetyczna poznań

 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 23 mar 2014, 01:00

Post przez magda906 » wtorek, 24 cze 2014, 20:16

idelnym miejscem na romantyczny wypad we dwoje jest hotel, którykolwiek, grupy accor w Warszawie http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/warszawa/hotel-warszawa.htm - byłam w trzech i poziom jest równie wysoki. Obsługa na medal i dobre jedzenie. Poza tym rożne lokalizacje pozwalają na wybranie najbardziej atrakcyjnego lokalizacyjnie.

 

Post przez adis » sobota, 28 cze 2014, 16:58

o tak też polecam ten hotel moim zdaniem wszystkie accort są ok

-------


TANIE wkłady kominowe

 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 10 cze 2014, 00:00

Post przez Dominikos » sobota, 12 lip 2014, 04:12

Naprawdę pobyt w hotelu to ma być coś wyjątkowego jako prezent. Rozumiem ogólnie wyjazd gdzieś, ale niech hotel nie stoi w centrum takiego prezentu. Bardziej już bym się zastanowił przykładowo nad kupnem jakiegoś ciucha, jak tutaj takiej sukienki solar. W kwestii rozmiaru warto przejrzeć inne ubrania żony lub też podpytać się jakieś koleżanki. Plusów takiego zakupu będzie sporo, bo już żona nie będzie chciała iść ponownie na zakupy, więc i my dzięki temu możemy zaoszczędzić czasu na chodzenie po sklepach :-)

 
Posty: 44
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2012, 00:00

Post przez zigi44 » piątek, 25 lip 2014, 03:29

Ja swojej żonie podarowałem w tym roku ładne pudełeczko na biżuterię z busztynem - zdjęcie poniżej:
Znalazłem je w sklepie: http://www.rubin.warszawa.pl - jest to warszawski jubiler, który posiada w swojej ofercie różne rzeczy posrebrzane wysokiej jakości. Tak więc jeśli mielibyście ochotę na coś tak ekskluzywnego to warto jest sobie zerknąć.
Image

 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 14 wrz 2013, 00:00

Post przez indianam » środa, 30 lip 2014, 11:54

Ja to bym chciała dostać w prezencie jakiś fajny laptop.
Nawet już sobie jeden wybrałam czytając mini recenzje http://www.wybieramlaptopa.pl/mini-recenzje

 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 9 sie 2012, 00:00

Post przez Amaret32 » piątek, 1 sie 2014, 04:13

A może coś praktycznego? Na przykład takie oryginalne i markowe garnki Berghoff? Uwierz,że kobiety bardzo lubią takie praktyczne prezenty tak więc Twoja powinna być z prezentu zadowolona ...
Pozdrawiam.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość