Prezent dla żony

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 

Post przez Miszcz » poniedziałek, 4 sie 2014, 17:09

Mistrz Polski w skokach spadochronowych wspomina swój "pierwszy raz":
- Wyskoczyłem z samolotu i poczułem się jak ptak...
- Taki wolny? - przerywa jeden ze słuchaczy.
- Nie po prostu leciałem i srałem...

_______
Najlepszy kross evado

 
Posty: 22
Dołączył(a): niedziela, 23 gru 2012, 01:00

Post przez notdead » wtorek, 12 sie 2014, 05:23

Ja natomiast proponuję coś praktycznego . Zerknijcie sobie na akcesoria kuchenne dostępne w sklepie Black Red White;
http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia ... -kuchenne/
W sklepie można kupić oryginalne rzeczy, które pewnie podobałyby sie każdej kobiecie ( na przykład moja bardzo lubi dostawać takiego rodzaju prezenty).
Na przykład bardzo fajny jest ten stojak na winko:
Image

 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 24 cze 2014, 00:00

Post przez kothuncwot » czwartek, 14 sie 2014, 12:52

Chciałabym tylko zauważyć, że rzadko która żona lubi praktyczne prezenty. A jak już kupować stojak na wino to lepiej byłoby wybrać jakiś bardziej fantazyjny.

 

Post przez kinia3 » czwartek, 14 sie 2014, 13:48

stojak na winoo...nieeee prosze....kup cos dla niej np nowa torebke na milandi.pl znajdziesz cos na pewno. Są i torebki klasyczne i bardziej nowoczesne. Na odzień i na specjalne okazje- to juz co tam twoja zona lubi. Na pewno bardziej się ucieszy niż z stojaka

 

Post przez Legowic » wtorek, 21 paź 2014, 21:49

Ja tam wolałabym dostać coś praktycznego. Kobiety po 30-tce są bardzo praktyczne. Dużo siedzę w pracy przy komputerze. Nie raz nie mam czasu wstać po kawę. Boli mnie kark i barki. Budzę w nocy zbólu. Czasem wybiorę się na masaż, trochę przechodzi ten ból, ale za jakiś czas wraca. Nie lubię być taka przemęczona. Słlyszałam o szwedzkich poduszkach ortopedycznych SiSSEL, które zmniejszają napięcie mięśni podczas snu. To jest moje marzenie.

 

Post przez Angie » wtorek, 28 paź 2014, 09:31

Mnie ostatnio ukochany zabrał na weekend do Hotelu Gołębiewskiego. To była niespodzianka, do końca nie wiedziałam gdzie jadę! Było fantastycznie.... :)

 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 24 cze 2014, 00:00

Post przez kothuncwot » środa, 29 paź 2014, 07:14

Angie wrote:Mnie ostatnio ukochany zabrał na weekend do Hotelu Gołębiewskiego. To była niespodzianka, do końca nie wiedziałam gdzie jadę! Było fantastycznie.... :)


No nie dziwię się - raz byłam w Hotelu Gołębiewskim i także wróciłam stamtąd zachwycona. Nie bez powodu jest t o chyba jeden z najlepszych hoteli na Śląsku, który dodatkowo posiada aquapark.

 

Post przez Ryszard » środa, 29 paź 2014, 12:06

Lepiej wybierz coś sam, a nie pytasz obcych ludzi, chyba ty znasz gust twojej żony, ewentualnie sąsiedzi i listonosz xD

Poprzednia strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości