urG!

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 10:13

Post przez GarrattMean » poniedziałek, 28 wrz 2015, 20:01

Czesc jak widać nazywam sie GarrattMean co nie znaczy kompletnie nic, lecz nie o tym sie chciałem wam rozpisać ponieważ to zapewne by was drodzy forumowicze a w szczególności moderatorzy znudzilo.
Tak wiec jako GarrattMean czyli ja (dla niekumatych) chciałem WAS drodzy forumowicze i moderatorzy powiadomić o tym iz właśnie pisze do WAS mój 101 post co jest jakzeniezwykla sprawa, czuje sie z tego powodu lepszy, wyrozniony 8). Wiem iz ten post nie wniósł nic do WASZEGO zapewne bardzo ciekawego i barwnego zycia lecz mimo wszystko dziekuje za odczytanie tego tekstu z gory pozdrawiam a co do moderatorów to nie banować Mam nadzieje iz wyrazicie jakieś opinie na ten temat moze jakieś ciekawe setencje albo spostrzezenia które moglem pominąć lub poprostu o nich zapomnieć bo jak wiadomo każdy ma bardzo dużo na glownie i nawet mi moze sie zdążyć zapomnieć czegoś co wcale nie świadczy o sklerozie ani o mojej głupocie ktora jest jakże bardzo widoczna. Chyba zabardzo sie rozpisałem wiec zakończę pisanie bo staje sie to coraz nudniejsze ale zarazem coraz bardziej adekwatne do mojego wysokozaawansowanego stanu psychicznego spowodowanego blizejnieokreslonymi wydarzeniami
pozdro 8)

 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 09:20

Post przez Marcin_S » poniedziałek, 28 wrz 2015, 20:17

Czesc jak widać nazywam sie GarrattMean

Rodzice tez tak na Ciebie wołają

 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 10:13

Post przez GarrattMean » wtorek, 29 wrz 2015, 08:28

nie tylko sobie tak tutaj dalem )

 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 07:06

Post przez ek0rk1 » wtorek, 29 wrz 2015, 15:14

SPAM zamykam

dostajesz ostzrezenie za spam jeszcze 2 i za 2 wyaltujesz


Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości