W morde kurwa go!!!

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 15:18

Post przez H0rt » poniedziałek, 25 sty 2016, 08:20

Siema.
chciałem zapytać Was czy bijecie sie czasami (lub czesto) na imprezach?Jesli tak to: -na trzeźwo czy dopiero po kilku glebszych?-szukacie zaczepki czy tylko jak jest jakiś powod?-co myslicie o tego typu sportach? //:-D :-D jeśli chodzi o mnie to lubie sobie czasami kopnąć czasami trzeba tez po ryju dostać (to jest gorsza strona tej zabawy, ale zycie jest brutalne i nic nie mozna poradzić ). A jak coś wypije to juz w ogole masakra... wtedy szansa ze komuś wpierdolę maleją praktycznie do zera, checi za to przybierają kolosalne rozmiary

 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 08:40

Post przez Cavanaug-SQ » poniedziałek, 25 sty 2016, 08:23

Nie wiem do jakiego typu ludzi zaczepnych ty nalezysz, ale nie nawidze takich, którzy troche wypija i juz sie napinaja, jak tylko krzywo albo w ogole na takiego popatrzysz nie daj Boze szturchniesz niechcacy to juz leci na ciebie z piesciami.
Takiego to bym nawt lezacego kopal i to do nieprzytomności sqrwiela az by zaczol dziennie do kościoła chodzić i przepraszac.A ogólnie to jeszcze sie tak pozadnie nie bilem, i mam nadzieje ze nie dojdzie do tego B) no ale roznie to bywa raz wczesniej a raz pozniej, moze ktoś kiedyś pobije moje dziecko to mu wtedy zdzielę /

 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 12:14

Post przez k0m0r0w0 » poniedziałek, 25 sty 2016, 08:33

tez nie lubie takich kozakow, impreza jest od tego zeby sie bcwicza dużo alkoholu sprawia ze czujesz sie niezwyciezony kiedy w wiekszoscki jesteś bardziej podatny na zranieniepozatym H0rt patrzac na twój staż widze ze zapisałaś sie na silownie po to zeby komuś w mordę dac...

 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 16:14

Post przez szpako » poniedziałek, 25 sty 2016, 08:36

prawda jest taka ze wiele osób cfanakuje a jak by dostało w zeby to by sie przewrocili:> nie nawidze takich ludzi.

 
Posty: 12
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 04:17

Post przez SZUMIXER » poniedziałek, 25 sty 2016, 08:36

jak by trzeba było to bym sie pobil,ale zeby samemu szukać zaczepki tak bez powodu-przesada

 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 20:00

Post przez Delany_ » poniedziałek, 25 sty 2016, 08:40

No ja nigdy nie zaczynam pierwszy, a jak wypije to jestem potulny jak baranek Wtedy da sie ze mna nawet bardziej wytrzymywać No a jeżeli ktoś juz mnie zaczepi, poleci na mnie z rekami no to wtedy wlacza mi sie "agresor" no i nie patrze co z tego kogoś zostaje Na razie mialem w swoim zyciu dwie takie sytuacje, ale mniejsza o to Tez nienawidze cwaniaków którzy wypija a potem mysla ze wszystko im kurwa wolno... popatrzysz sie na niego, to od razu drze mordę i juz z rekami leci, nie daj boze coś nie tak powiesz, albo go otrzesz niechcacy..masakra, zal mi takich ludzi /

 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 15:52

Post przez Nekeesogesed » poniedziałek, 25 sty 2016, 08:44

Znam bardzo dobrze pewnego chlopaka, który jak tylko wypije to sadzi, ze jest Panem i Wladca.
kiedyś poszliśmy na impreze i zaczął kozaczyc, podchodził do ludzi czepićl sie bez powodu lub o jakieś drobnostki... obserwowałam go az wreszcie sie zdenerwowałam podeszłam do niego i biedny dostał w twarz... ale cel uswieca srodki //:-D :-D i potem był juz grzeczny //:-D :-D /

 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 20:00

Post przez Delany_ » poniedziałek, 25 sty 2016, 08:50

No i bardzo dobrze, gdyby mój znajomy tak sie zachowywał to albo bym go posadzil sila na dupe, albo bym z nim pogadal(jak by sie dalo), albo tez bym mu dal w ryj Tak sie powinno postepowac z niegrzecznymi /

 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 15:52

Post przez Nekeesogesed » poniedziałek, 25 sty 2016, 09:07

96926:date sob, 02 gru 2006 - 03:34:name Delany_) ''(Delany_ @ sob, 02 gru 2006 - 03:34) snapback96926/snapback ''!Tak sie powinno postepowac z niegrzecznymi /ja bym tak oberwać nie chciała B) /

 
Posty: 21
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 21:15

Post przez dawidgangsta_Znin » poniedziałek, 25 sty 2016, 09:38

Cale kozaczenie sie kończy jak trafi sie na kogoś kto nawet jeśli nie wyglada, potrafi szybko pozamiatac.
Albo kogoś kto ma wiecej znajomych...

Następna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości