Wasze zainteresowania

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 10 sty 2014, 01:00

Post przez DanMilman » piątek, 10 sty 2014, 13:19

oprócz sportu to komputery i nowe technologie :)

 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 10 sty 2014, 01:00

Post przez redresser » piątek, 10 sty 2014, 13:38

Gotowanie

 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 10 cze 2014, 00:00

Post przez Dominikos » poniedziałek, 23 cze 2014, 17:34

To w moim przypadku głównym zainteresowaniem jest aktywność fizyczna. Oprócz siłowni lubię też jazdę na rowerze oraz górskie wędrówki. W przypadku tych ostatnich to teraz będę jechał do tego apartamentu Biały w Zakopanem. Już nie mogę się doczekać tych wielogodzinnych wędrówek i wieczornego zmęczenia połączonego z satysfakcją, gdy spojrzy się na to ile się danego dnia przeszło.

 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 24 cze 2014, 00:00

Post przez sportowo » wtorek, 24 cze 2014, 09:08

Moją miłością jest bieganie, lubię również ćwiczyć na siłowni, ostatnio również zachorowałam całkowicie na punkcie tenisa ziemnego. Stawiam co prawda dopiero pierwsze kroki w tej dyscyplinie, ale już nieźle mnie wkręciło :) Jeżeli jesteście początkujący, by się nie zniechęcić polecam stawianie pierwszych kroków z dobrym trenerem. W tym miejscu mogę bardzo polecić Michała (http://www.michal-lewandowski.pl) dla osób z Warszawy. Fajnym pomysłem jest także wybranie się z bliską/znajomą osobą na wspólny trening - jest to naprawdę świetny sposób na aktywne spędzenie czasu i ubaw też niezły na początku ;) Oprócz tenisa interesuję się tematyką zdrowego stylu życia i odżywiania się. Lubię poczytać dobrą książkę i pooglądać dobry film.

 

Post przez Invisor » czwartek, 26 cze 2014, 11:09

już widze jak giełda to hobby dające pieniądze. prosze

 

Post przez Delmian » czwartek, 26 cze 2014, 12:12

mnie głównie interesuje sport i podróże

_________

Stylowe żyrandole mosiężne

 

Post przez Lena » sobota, 28 cze 2014, 06:34

ścianka moja miłość:)



============
Najlepszy dentysta Katowice

 
Posty: 44
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2012, 00:00

Post przez zigi44 » piątek, 8 sie 2014, 08:00

Ja lubie grać :D
W zasadzie to mógłbym grać cały dzien ponieważ jest bardzo wiele fajnych gier komputerowych jednak staram się trochę ograniczać ponieważ wiem jakie jest to marnowanie wolnego czasu/
Tak wiec obecnie skupiam się głównie na grach na urządzenia mobilne, które można sobie włączyć w dowolnej chwili i nie zajmują tyle czasu .
Jest ich w sumie wiele. Moje ulubione to:
world of goo
gta
need for speed
Tutaj zresztą można sobie poczytać jakie są fajne darmowe gry na urządzenia mobilne: http://yourapps.info/darmowe-gry

 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 20 wrz 2012, 00:00

Post przez osilek » poniedziałek, 11 sie 2014, 07:11

A ja dziewczyną mam takie hobby, że uwielbiamy zwiedzać. Poświęcamy na ten cel każdą wolną złotówkę i chwilę. Polske zwiedzamy głównie na weekendy. Europę na tygodniowych wypadach.... A dalsze wypady jak Ameryka, Azja czy Australia to już na minimum 2 tygodnie.
Wybieramy się na tygodniowy urlop do Turcji we wrześniu a w najbliższy weekend do Warszawy na defiladę - a nocować będziemy w Hotelu Aramis (wyszło to bardzo tanio). Cennik znajdziecie na http://www.hotelaramis.pl/

 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 00:00

Post przez roka » czwartek, 14 sie 2014, 06:44

Podróżowanie to również moje hobby, jednak nie mogę sobie na nie zbyt często pozwolić ze względu na koszta. Obecnie moją największą pasją jest mój dom i jego urządzanie. Kupuję magazyny o wnętrzach, oglądam w internecie blogi wnętrzarskie w poszukiwaniu inspiracji. Aktualnie potrzebny mi jest ciekawy pomysł na pokój dziewczęcy. W sieci aż roi się od aranżacji, jednak większość z nich bazuje na dużych i ustawnych pomieszczeniach, a ja takim nie dysponuję. Czy Wy również lubicie urządzać wnętrza, czy nie przywiązujecie do tego dużej uwagi?

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości