Wasze zainteresowania

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 5 maja 2010, 00:00

Post przez Kubaodd » środa, 5 maja 2010, 19:36

Witam. Zakładam wątek, gdyż ciekawi mnie czym się zajmujecie oprócz siłowni. Piszcie tutaj o swoich pasjach itp. Ja na przykład skaczę na bmx'ie, to tak w skrócie. Zapraszam do wypowiadania się.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » środa, 5 maja 2010, 19:42

Prócz chodzenia na siłownie i trenowania interesuje się trochę komputerami, suplementacją (testowaniem nowych zabawek :locurva)

Do tego pracuje w medycynie sportowej :)
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 49
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2010, 00:00

Post przez Dorkowy » środa, 5 maja 2010, 20:51

Moją pasją są sztuki walki, interesuję się też informatyką kiedyś też hacking - lecz postanowiłem zająć się czymś bardziej pożytecznym tzn. siłownia i inne sporty ;)

 
Posty: 107
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2010, 00:00

Post przez Anaboliczny Doktor » czwartek, 6 maja 2010, 07:42

Jak wyżej, od małego interesowały mnie sztuki walki, które łączyłem także z akrobatyką sportową. Interesują mnie także motocykle. Tak jak Kubaodd skaczę, tylko na MX :)

 

Post przez fit86 » czwartek, 6 maja 2010, 09:19

Witam :) Ja oprócz siłowni chodzę także na fitness i step. Uwielbiam rower, rolki(choć jestem początkująca :) ), biegam też od niedawna. Swego czasu próbowałam sił w muay tai, lecz amatorsko bardzo. Wciąż chciałabym trenować jakąś sztukę walki ale kobiece sekcje w moim wieku to niestety problem :( ale nie przeszkadza mi to w aktywnym trybie życia :) Poza sportem lubię książki i film. Interesuje mnie też ekonomia, no i jak każdy młody obywatel czasami lubię wyszaleć się w jakimś klubie, lub wyjechać za miasto na weekend :) pozdrawiam wszystkich użytkowników :)

 
Posty: 107
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2010, 00:00

Post przez Anaboliczny Doktor » czwartek, 6 maja 2010, 09:56

No proszę, pierwsza kobieta na forum! Gratuluję odwagi ;)

 
Posty: 117
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00

Post przez KosinhoB » piątek, 7 maja 2010, 19:40

ja obecnie studiuje AWF, trenuje karate i krav mage ,.... hmm... a w wolnym czasie tak jak wyżej koledzy jazda wyczynowa na rowerze w MTB i Trialu... jak mam natchnienie to bawię się aerografem.. :P
pasjonuje sie wiedzą medyczną zarówno od strony leków / leczenia jak i chorób / czynników chorobotwórczych :locurva

 
Posty: 149
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Gdynia/Darłowo

Post przez passions » sobota, 8 maja 2010, 17:30

Poza sportem (już wcześniej gdzieś wypisywałam jakim) interesuję się muzyką, literaturą, architekturą wnętrz, psychologią.. W związku z tym, że jestem bardzo towarzyską osobą, to swój czas spędzam w gronie znajomych. Z imprezami już się z deka wyszumiałam i jakoś nie ciągnie mnie, aby tam gościć 6x w tygodniu. Wolę ten czas spędzić nawet na oglądaniu tv, poczytaniu czegoś ciekawego w Necie, posiedzeniu nad psycholgiczną książką, bądź też poświęcić go na pielęgnację swojego ciała ;) Dużo jem, więc gotować bardzo szybko się nauczyłam, hehe, i sprawia mi to wiele frajdy 8-)
W czerwcu bronię tytuł licencjata :czirliderka W wakacje idę do pracy w tym zawodzie, a potem na magisterkę (specjalizacja: menadżer produktu kosmetycznego) :locurva

 
Posty: 119
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2010, 00:00

Post przez Krzysiek » sobota, 8 maja 2010, 17:37

moje zainteresowana (oprócz sportu)
- obozy wojskowe
- wycieczki za granicę (Ukraina) 8-)
-dziewczyny :czirliderka


pozdr

 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek, 10 lis 2011, 01:00

Post przez Pronutrition » poniedziałek, 9 sty 2012, 18:11

Sprzedaż telefonów jeszcze nie była tak łatwa i przyjemna. Wszystko w ciągu 48 godzin bez wychodzenia z domu. Jestem pozytywnie zaskoczony serwisem www.skuptelefonow.pl/ . Kurier w ciągu godziny odebrał ode mnie przesyłkę, a na następny dzień pieniądze miałem na koncie. Cennik jest ustalony i bardzo korzystny.

Następna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości