DŁONIE

Porady medyczne, choroby, urazy, leczenie urazów, kontuzje, bóle mięśniowe, bóle kręgosłupa.
Makijaż, masaż, pielęgnacja, piękno, fryzura, kosmetyki, zdrowa skóra, jędrne pośladki.
 
Posty: 149
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Gdynia/Darłowo

Post przez passions » sobota, 8 maja 2010, 05:07

Pielęgnacja dłoni i paznokci, manicure, przedłużanie paznokci, itd. :)

Image

 
Posty: 78
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Szczecin

Post przez Melodi » piątek, 14 maja 2010, 15:52

Nie wiem czy to dobry dział, ale strasznie pocą mi się dłonie i to nie z nerwów, nie że jest zbyt gorąco, tylko tak po prostu robią się mokre i zimne, piłem zioła ale nic nie pomogło, stosowałem Andidral® również nie był on skuteczny. Macie jakieś pomysły ??

 
Posty: 149
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Gdynia/Darłowo

Post przez passions » piątek, 14 maja 2010, 19:37

Melodi, masz taki problem tylko z dłoniami? czy towarzyszą temu stopy/pachy/pachwiny/etc.? Czy to się dzieje w jakichś konkretnych porach dnia, sytuacjach?
Ogólnie główny powód takich objawów to stres każdego pokroju.
Odpisz najpierw na moje powyższe pytania, a potem pomyślimy.

PS. To jest bardzo właściwy dział ;)

 
Posty: 78
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Szczecin

Post przez Melodi » piątek, 14 maja 2010, 19:51

Problem dotyczy się tylko dłoni.
Różnie, nie dzieje się w konkretnych porach dnia czy sytuacjach
Np. teraz mam spocone dłonie a przecież to nie jest żaden dla mnie stres że pisze...

 
Posty: 149
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Gdynia/Darłowo

Post przez passions » sobota, 15 maja 2010, 04:32

Hmm, możesz spróbować stosowania Spirial firmy SVR (w dobrych aptekach). Jest dostępn w postaci kremu i mydła, o ile pamiętam.
Pij też dużo wody, bo to może kiedy istnieje ryzyko przegrzania organizmu, to nasza skóra też właśnie w taki sposób reaguje. Nie musimy się pocic cali.
Zauważyłam teraz, bo leżę sobie w łóżku pod kołdrą i czuję, że mam mokre ręce - jednak one są cipłe..
Melodi, a nie masz problemów z ciśnieniem?

 
Posty: 78
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Szczecin

Post przez Melodi » sobota, 15 maja 2010, 14:22

Problemów z ciśnieniem nie mam, w poniedziałek pójdę do apteki wiec nie długo się wypowiem na temat jakiegoś produktu.

 
Posty: 149
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Gdynia/Darłowo

Post przez passions » sobota, 15 maja 2010, 15:52

Melodi, a w tym momencie Twoje dłonie są sine, albo blade?

 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 11 wrz 2012, 00:00

Post przez aleks_andra » środa, 12 wrz 2012, 12:47

Nice! Kolor juz na jesień co prawda ale piękny :D

Wild Orchid

 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 11 wrz 2012, 00:00

Post przez aleks_andra » środa, 12 wrz 2012, 12:49

Melodi wrote:Nie wiem czy to dobry dział, ale strasznie pocą mi się dłonie i to nie z nerwów, nie że jest zbyt gorąco, tylko tak po prostu robią się mokre i zimne, piłem zioła ale nic nie pomogło, stosowałem Andidral® również nie był on skuteczny. Macie jakieś pomysły ??


Na mnie Antidral podziałał, ale bardziej jeśli chodzi o pocenie się pach. Może to kwestia hormonów? :/

 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 19 wrz 2012, 00:00

Post przez aleks83 » środa, 19 wrz 2012, 09:42

Polecam chociaż dwa razy do roku póść na maniciure i pediciure. Nikt tak nie zrobi skórek jak dobra kosmetyczka. Poza tym powinno się używać dobrych lakierów do paznokci, np. INGLOT. No i pamiętać o tym, że lepiej nie miec lakieru na paznokciach niż mieć odpryski :)

Następna strona

Powrót do Zdrowie i Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości