CELLULIT

Porady medyczne, choroby, urazy, leczenie urazów, kontuzje, bóle mięśniowe, bóle kręgosłupa.
Makijaż, masaż, pielęgnacja, piękno, fryzura, kosmetyki, zdrowa skóra, jędrne pośladki.
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2014, 00:00

Post przez milenka25 » środa, 14 maja 2014, 14:28

Piłka i siłownia dobra

wyniki na żywo

 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 24 cze 2014, 00:00

Post przez kothuncwot » czwartek, 26 cze 2014, 09:00

Odkąd chodzę na siłownię to zauważyłam znaczną poprawę w tym względzie. Co prawda nie pozbyłam się jeszcze cellulitu całkowicie, ale jest zdecydowanie lepiej niż było przedtem.

 

Post przez LoraA » czwartek, 21 sie 2014, 11:46

Mi po siłowni też trochę zniknął cellulit, ale jeszcze dodatkowo chodzę na zabiegi z mezoterapii i działają. Super się sprawdzają. Nawet nie przypuszczałam, że będzie taki efekt. A chodzę w Gliwicach do http://mezoterapia-gliwice.pl/

 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 11 mar 2014, 01:00

Post przez ewelina546 » środa, 27 sie 2014, 18:28

warto skorzystać ze specjalistycznych zabiegów, najczęściej wybieram fale radiowe, przy okazji świetnie wpływa na moje samopoczucie i komfort depilacja laserowa łódź. No i prawidłowo się odżywiać i ćwiczyć :)

 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 27 lut 2014, 01:00

Post przez Adams25 » środa, 24 wrz 2014, 17:40

Witam wszystkim którzy walczą z cellulitem polecam: Lipo laser u mnie zadziałał poprostu rewelacyjnie !!! Te zabiegi to najnowsze osiągnięcie w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem, jego skuteczność wynika z zastosowania lasera diodowego, który powoduje frakcyjną redukcje tkanki tłuszczowej poprzez wykorzystanie promieniowania laserowego o odpowiedniej częstotliwości. Na wybraną okolicę zabiegową przykładane są cztery głowice emitujące wiązki laserowe, które prowokują rozpad triglicerydów. Jest to zabieg całkowicie nieinwazyjny, bezbolesny i nie pozostawia żadnych blizn na skórze !!!Szczególnie przydatny w walce z tkanką tłuszczową którą trudno wyeliminować za pomocą ćwiczeń a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu !!! GORĄCO POLECCAM !!!

 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 00:00

Post przez roka » poniedziałek, 6 paź 2014, 17:14

Moim zdaniem warto zapobiegać, a nie usuwać skutki. Polecam ćwiczenia, nawadnianie od wewnątrz i zewnątrz, masaż, najlepiej biczami wodnymi na basenie.

 

Post przez kaasia66 » wtorek, 7 paź 2014, 08:14

Jeszcze celulitu jako tako mam mało, ale mój brzuszek jest dużych rozmiarów. Próbowałam wszystkiego ćwiczenia na siłowni, basen i nic. Być może to za mało czasu od czerwca, ale się naprawdę staram. Może czas zacząć coś kupić na tłuszczyk na brzuchu? Tylko doradźcie mi co.

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie i Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości