Wasze zainteresowania

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 24 cze 2014, 00:00

Post przez kothuncwot » czwartek, 14 sie 2014, 12:51

Też bardzo chętnie czytam o różnego typu stylach czy przeglądam aranżację i chętnie skorzystam z Twojej podpowiedzi w tej kwestii ;). Interesuję się także modą i jak widzę ładne orsay sukienki to nie mogę im się oprzeć. Niestety muszę troszkę z tym przyhamować, ponieważ moja szafa powoli zaczyna stawiać opory przed wkładaniem tam kolejnej rzeczy.

Avatar użytkownika
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 12 gru 2013, 01:00

Post przez feer » wtorek, 23 wrz 2014, 13:26

Ja głównie interesuje się wszystkim co związane ze sportem, czyli plan treningowy, dietetyka, itp. Poza tym czytam o marketingu internetowym i promocji w internecie. Lubię też dobrze zjeść, ale gotuję sam - żadne jedzenie na mieście.

 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 24 cze 2014, 00:00

Post przez kothuncwot » piątek, 26 wrz 2014, 08:35

Też uwielbiam gotować i tak jak Ty uważam, że lepiej jest gotować samemu. Co prawda lubię od czasu do czasu zjeść na mieście, ale nie zbyt często.

 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 9 sie 2012, 00:00

Post przez Amaret32 » piątek, 3 paź 2014, 03:24

Ja również uwielbiam jeździć na nartach. Ale szczerze to w ostatnich latach trochę omijam Polskę. Nie dość,że jest często w zimie problem z dojazdem ponieważ stoi się w nie byle jakich korkach to jeszcze w tym roku na przykład nie było śniegu.
Bardzo fajnie natomiast jest w gruzińskim Gudauri. Nie wiem czy kojarzycie ten kurort?
Jest nie byle jaki ponieważ szczyty w kaukazie sięgają ponad 3 tys. m.n.p.m.
Tutaj możecie sobie o nim poczytać:
http://www.qtravel.pl/inspiracje/narty- ... uzja-id211
Nie jest drogo - wyjazd w cenach porównywalnych do pobytu w Polsce - niektóre biura organizują wypady na narty.

 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 14 wrz 2013, 00:00

Post przez indianam » czwartek, 6 lis 2014, 15:58

Interesuje się sportem , lubię tez spotkania w fajnym gronie ludzi.
Dziś odkryliśmy z moją koleżanka serwis społecznościowy na-kawe.net i już umówiliśmy się na wspólne bieganie.

 

Post przez szkodarka » wtorek, 2 gru 2014, 10:44

Jestem maniakiem serialowym. To jest właśnie moje zainteresowanie: oglądanie wszystkich możliwych seriali, w każdej wolnej chwili. Uwielbiam oglądać przygody ludzi w serialach kryminalnych, romantycznych i w każdym rodzaju po kolei.

_____________
Najlepszy skup aut opinie

 

Post przez klonet » wtorek, 2 gru 2014, 11:29

W wolnym czasie głównie fotografuje. Bardzo lubię patrzeć na świat obiektem od aparatu. Uważam, że aparat potrafi zachować piękno otaczającego nas świata na wiele, wiele lat.

_____________
skóra naczynkowa? Mamy na to rozwiązanie

 

Post przez kalanika » wtorek, 2 gru 2014, 12:12

Interesuje się sportem, lecz niestety moja zdrowie nie pozwala mi go uprawiać. Codziennie kilka razy dziennie sprawdzam najważniejsze wiadomości ze świata sportu. Moim ulubiony sportem letnim jest triathlon, zimowym- biathlon, a całorocznym siatkówka.

________________
Skuteczna nauka angielskiego lublin

 

Post przez kamajastra » wtorek, 2 gru 2014, 18:30

Ogólnie to nie mam czasu na jakieś hobby. Teoretycznie mogę powiedzieć, że moim zainteresowaniem są filmy. Bardzo lubię je oglądać, jeśli tylko mam czas śledzę nowinki w dziale filmu, premiery itp.

________________
Niesamowity iluzjonista

 

Post przez iluzmania » wtorek, 2 gru 2014, 18:53

Moim zainteresowaniem jest ogólnie świta ;). Chodzi mi tutaj o kultury różnych krajów, ich przyzwyczajenia, styl życia. Uwielbiam podróżować, więc gdy mam tylko pieniądze i urlop wyruszam w trasę, żeby poznać inne kraje.

______________
Profesjonalne pakowanie produktów

Poprzednia strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości