Pytanko do egzaminalistow i nietylko

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 14:09

Post przez Ybojtraza » sobota, 10 gru 2016, 21:55

Ooo.... no ładnie ladnie, a Ty przypadkiem za rok nie piszesz obowiązkowej matmy ? Ale tyle przedmiotów zdajesz to pewnie zdolna dziewczyna jestes, co widać ...eee...po postach rzecz jasna ...:-Dha :D (ale ta fota z Twojego profilu mnie rozprasza) :D

Kierunek na jaki sie wybieram to na pewno coś związane z Wosem, stosuneczko miedzynarodowe, moze politologia ... pożyjemy Zobaczymy :D ....

P.S. Mam ferie a My tu Gadu Gadu o szkole ? eee...no coś nie tak Pani LoLiTkO :D

 
Posty: 17
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 03:16

Post przez LEVERETT » niedziela, 11 gru 2016, 06:56

gimnazjalny to lajcik teraz maturka : ale tak jak ty Ybojtraza ma to gdzieś i nic nie robie kompletnie pewnie nie zdam

 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 09:57

Post przez Castanonnn » niedziela, 11 gru 2016, 06:59

No juz po humanystycznym jeszcze tylko matematyczno przyrodniczy a ten to juz bedzie trudniejszy bo niespacjajestem z maty geniuszem : ale jakoś pójdzie (szczeRZe powiedziawszy nic sie niespacjauczylem waliłem na to) moZe macie jakiś przeciek testów to dajcie znac na pw pozdrawiam  i dzieki za wypowiedzi LoLoTce i Ybojtrazaowi trzymcie sie  

jeśli test humanistyczny poszedł Ci rownie genialnie jak ten poscik to chyba nie jest dobrze lols Moim zdaniem test gimnazjalny jest potrzebny, kiedyś rekrutacja do szkol ponad podstawowych byla dużo gorsza. pisało sie test do max 2 szkol i często było tak, ze przeciętni wybierali szkoly slabe, zeby dostać sie w miejsce, które sami sobie wybrali. Natomiast uczniowie slabi ambitnie pisali testy do szkol srednich i sie tam dostawali z powodu malej konkurencji. Teraz pisze sie test, który dla wszystkich jest identyczny i to jest sprawiedliwe.

 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 04:23

Post przez Clubbee » niedziela, 11 gru 2016, 08:27

egzamin gimnazjalny to był lajcik za rok matura(matma+fiza rozszerzone angol chyba tez i polski podstawowy)

powiem tak, jak ktoś jest w miarę inteligentny i robił cokolwiek na lekcjach to nie ma sie czym specjalnie martwic

p.s Ybojtraza, po maturze daj znac jak Ci poszlo, chce wiedzieć czy mam sie bac lols

 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 00:20

Post przez ManskeStraenn » niedziela, 11 gru 2016, 08:47

hehehehe przejmujesz sie czymś takim pomysl co bedzie na maturze i studiach ...

 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 03:19

Post przez snooperPadge » niedziela, 11 gru 2016, 08:59

testy gimnazjalne fajne byly i nawet nie takie trudne gorzej z maturka ktora tez za rok :roll: a moze zorganizujemy forumowe korki z tych przedmiotów co zdajemy ???

 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 09:36

Post przez Judithhh » niedziela, 11 gru 2016, 09:01

Kierunek na jaki sie wybieram to na pewno coś związane z Wosem, stosuneczko miedzynarodowe, moze politologia ... pożyjemy Zobaczymy :D ....

P.S. Mam ferie a My tu Gadu Gadu o szkole ? eee...no coś nie tak Pani LoLiTkO :D :-D a ja juz dawno po feriach: Humanistyczne przedmioty są przyjemne a nie tak jak...scisle
a co do kierunków to myślałam o Medycynie ale... jak dziś przeczytalam,ze tam są sami sztywniacy do seksu nie chcą uprawiać w roznych ekstrawaganckich miejscach...to zwątpiłam wg art-u powinnam isc na polibudę bo tam o każdej porze dnia i nocy są orgie :lol: :D

 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 04:54

Post przez seamon » niedziela, 11 gru 2016, 09:11

egzamin gimnazjalny jest potrzebny właśnie dlatego zeby sie później nie ganiac po szkolach (np. jak ktoś nigdzie sie nie dostanie), ja na koniec gimnazjum nic sie nie uczylem, jak regularnie powtarzasz lekcje i znasz podstawy czyli czytanie pisanie, sklejanie zdan itp. to napiszesz bez problemu. Dam jeden ciekawy przykład mój kumpel, ledwo zdal 3 klase gimnazjum (oceny) a test z polaka napisał na 4 pkt... jaki wniosek?? Taki ze jak ktoś zna podstawy to nie ma problemu z tym testem. ( ja mialem 86 pkt i +oceny razem 146pkt)...

heeh widze temat maturek, ja dopiero poszedłem do liceum (1 klasa) i juz wiem ze zdawać bede matmę (rozszerzony), polak (podst) i jezyk (jeszcze nie wiem jaki), ogólnie chce isc na studia techniczne i tam glownie matma...

Apropos obowiązkowej matury z matmy to bedzie obowiązywać od rocznika '9 czyli tych co przyjdą do liceum w przyszłym roku

 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 14:09

Post przez Ybojtraza » niedziela, 11 gru 2016, 09:12

hehehehehehe :D Wystarczy, ze zamieszkasz w Toruniu, zaopiekuje sie tobą :D

Oj Oj nie grzeczna sie robi Nasza Kochana Judithhh ( i dobrze :D ) Pozdrawiam :D

 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 09:36

Post przez Judithhh » niedziela, 11 gru 2016, 09:15

obowiazkowa matura z matmy od rocznika '89 :D tak wiec mnie ominie %-)

:-D Ybojtraza jeszcze w pole Cie wyprowadzę , zgwałcę i dopiero bedzie niegrzeczna %-) LoL

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości