Pytanko do egzaminalistow i nietylko

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 04:54

Post przez seamon » niedziela, 11 gru 2016, 09:19

nie nie nie obowiazkowa maturka z matmy napewno od rocznika '9 bo wiem ze jak czytałem w gazecie to mówiłem ze mnie nie chwyci, chociaż i tak betę z matmy pisał maturkę :D

hyhy LoLa pokazuje swoje prawdziwe oblicze :D :D

 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 21:47

Post przez IwojtesI » niedziela, 11 gru 2016, 09:20

Albo wy takie malolaty jestescie,albo ja juz taki stary!?
Ja mialem ta wielka przyjemnosc,ze pisałem jeszcze stara mature!Co w moim przypadku,(wcale sie nie chwalac) było formalnoscia....
jeśli w niedalekiej przyszłości zamierzacie isc na studia to miejcie swiadomosc,ze 4-5 egzaminów podczas tygodniowej sesji to standard (to jest dopiero ciekawa jazda).
życzę wam powodzenia!

 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 20:37

Post przez duszmen_H » niedziela, 11 gru 2016, 09:28

ja tez za rok maturka juz sie jej boje ale nie mam pojecia z czego zdaje bede musial pomyśleć nad tym.

 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 16:16

Post przez przemyslawkk-Shi » niedziela, 11 gru 2016, 09:32

:-D a ja juz dawno po feriach: Humanistyczne przedmioty są przyjemne a nie tak jak...scisle
a co do kierunków to myślałam o Medycynie ale... jak dziś przeczytalam,ze tam są sami sztywniacy do seksu nie chcą uprawiać w roznych ekstrawaganckich miejscach...to zwątpiłam wg art-u powinnam isc na polibudę bo tam o każdej porze dnia i nocy są orgie :lol: :D

Mi tez sie skończyły ferie 3 dni temu :cry:
HeHeH LoLiTkO to widze, ze Ty niegrzeczna jesteś :D Moze dasz mi korepetycje z chemii? plx
BTW. Mieszka ktoś w Ilawie? Piekne miasto 8)

PoZdRaWiAm

 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 09:36

Post przez Judithhh » niedziela, 11 gru 2016, 09:37

jeśli w niedalekiej przyszłości zamierzacie isc na studia to miejcie swiadomosc,ze 4-5 egzaminów podczas tygodniowej sesji to standard (to jest dopiero ciekawa jazda).
życzę wam powodzenia!ale pamiętaj o tym ze przez kilka miechow możesz spokojnie sie bawić bez rycia banki ; a miesiąc mozna pozarywać beret

 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 13:39

Post przez Murtaghhh » niedziela, 11 gru 2016, 09:55

:-D a ja juz dawno po feriach: Humanistyczne przedmioty są przyjemne a nie tak jak...scisle
a co do kierunków to myślałam o Medycynie ale... jak dziś przeczytalam,ze tam są sami sztywniacy do seksu nie chcą uprawiać w roznych ekstrawaganckich miejscach...to zwątpiłam wg art-u powinnam isc na polibudę bo tam o każdej porze dnia i nocy są orgie :lol: :D

Mi tez sie skończyły ferie 3 dni temu :cry:
HeHeH LoLiTkO to widze, ze Ty niegrzeczna jesteś :D Moze dasz mi korepetycje z chemii? plx
BTW. Mieszka ktoś w Ilawie? Piekne miasto 8)

PoZdRaWiAm

Ja tez prosił bym o korepetycje z wychowania seksualnego bo partnerki mi nazekaja ze przy seksie nie zachowuje sie jak człowiek tylko jak zwieze :badgrin: Ale to moja wina ze lubie ostra jazde? :D

 
Posty: 22
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 17:19

Post przez KEVIN » niedziela, 11 gru 2016, 09:59

Widze ze mój temacik sie rozkręcił ale widze ze niektórym sie niepodoba : ale walić na to.
Pytanko do Ybojtrazaa i lolitki kiedy slub bo widze ze sie niezle dogadujecie, zapowiada sie niezle powodzonka Ybojtraza Pozdrawiam wszystkich matuzystow, trzymcie sie byki

 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 14:09

Post przez Ybojtraza » niedziela, 11 gru 2016, 10:03

Hehehehe KEVIN no dogadujemy sie, a slub to tajemnica każdy dowie sie w swoim czasie :D Narazie jesteśmy na etapie poznawania sie , ale masz racje, dogadujemy sie bez slow (mowa ciala) :D Pozdrawiam :D

 
Posty: 22
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 17:19

Post przez KEVIN » niedziela, 11 gru 2016, 10:12

Mam nadzieje ze mnie zaprosisz i niebede ostatnim co sie o tym dowie

 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 09:57

Post przez Castanonnn » niedziela, 11 gru 2016, 10:21

NORBI musisz wiedzieć co chcesz zdawać na maturze juz teraz!! na prawdę bardzo ciezko jest przygotować sie dobrzez z 4 przedmiotow, a jeśli uczysz sie matmy i polaka to nie ma juz na nic innego czasu, zdecyduj sie, a na pewno wyjdzie CI na lepsze.
maturę mam za rok, co rozszerzam? Od pierwszej klasy uczę sie pod katem: mat, geg, ang, niem, pozostałe przedmioty olewam, bo nie ma juz na nie czasu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość