rodzice

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 15:10

Post przez Iriss » środa, 19 paź 2016, 12:28

mam pytanie raczej do mlodszej czesci uzytkownikow.
W jaki sposob przekonujecie rodzicow do brania supli bo u mnie to ciezko było napoczatku nawet z dieta a teraz jak wspomne o supłach to zaraz jest gadanie ze np.
rozwalę sobie watrobe

 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 14:42

Post przez xXxBleakleyxXx » środa, 19 paź 2016, 12:35

Ja poprostu powiedzialem, ze wszystko co jest w gainerze jest np.
w jogurtach i innym zarciu tylko ze są tam najważniejsze skladniki.
Takie zarcie w proszku i przeczytałem jak to dziala i pokazałem sklad. //:-D :-D /

 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 04:53

Post przez helain » środa, 19 paź 2016, 12:51

Co do supli to chowam je przed rodzicami.
Raz kiedyś pozwolili mi kupić kreatynę bo powiedziałem ze dziala odstresowywujaco i powiedzialem, ze kreatyna to naturalna substancja znajdujaca sie w czerwonym miesie, wiec zamiast jeść 3 kg mięsa dziennie mogę sobie wypic taka kreatyne.
innym razem mama znalazła w szafce HMB, wytłumaczyłem ze to antykatabolik i tez mi to uszło płazem //:-D :-D co do odzywek to wyglada nastepujaco... tylko i wyłącznie ostrowie moge! Bo mowie mamie, ze zebym nie musial codziennie kurczaka jeść albo twarożku na kolacje to sobie kupie normalne bialko z mleczarni //:-D :-D pamiętam jak jej to mówiłem na końcu dodałem "to mogę takie cos, czy to tez steryd?" hehe //:-D :-D zgodziła sie bez wąchania i nawet zadowolona byla /

 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 31 lip 2015, 21:33

Post przez Candidaaa » środa, 19 paź 2016, 13:09

ja przez jakiś czas tez nic nie moglem miec na legalu.
Potem przyniosłem do domu 2 kg bialka z o.strowii, postawiłem na stole i jak sie wkoncu, po dniu spytali, co to, to im powiedzialem, i nic nie mowili.
Potem przynosiłem juz inne bialka i gainery ale o tym, ze brałem kreatynę nic nie wiedza normalnie trzeba sie z tym kryć jak ze sterydami /

 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 01:06

Post przez RaphaelL92 » środa, 19 paź 2016, 14:50

najlepiej miec wyrozumiałych rodzicow i juz: ja im wszystko wytłumaczyłem elegancko i nie mam problemu:D nawet jak bym przyniósł jakieś sterydy do domu to by nic ie powiedzieli bo by pomyśleli ze to odzywkiP

 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 18:39

Post przez hudgens » środa, 19 paź 2016, 15:10

a ja jestem narazie na etapie chowania puszek do biurka /

 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 14:42

Post przez xXxBleakleyxXx » środa, 19 paź 2016, 15:41

Zgadzam sie z RaphaelL92'em, wszystko zalezy od rodzicow, wytłumaczyłem im wszystko, pokazałem skład i zalatwione. //:-D :-D /

 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 20:10

Post przez xXxBryantxXx » środa, 19 paź 2016, 18:04

ja widze ze ładne jazdy w chacie macieco wy nieumiecie sobie rodzicow wychowac??to jak oni wam niepozwalaja brac odrzywek to co jest z alkocholem i innymi zeczami??jak ja bym mial tak jak wy to niedozyl bym tylu lat ile mam.

 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 07:13

Post przez xXxkasiedewxXx » środa, 19 paź 2016, 19:04

ja kupiłem 1sza kreatynę bez ich wiedzy:D gdy juz było po fakcie to sie ich zapytałem czy sie zabardzo nie rozroslem;oczywiscie zdziwili sie a potem pokazałem im pudełko i powiedzailem ze to tylko witaminki /)od tego czasu problemów z tym nie mam

 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 18:39

Post przez hudgens » środa, 19 paź 2016, 20:22

mysle ze moi za jakiś czas tez spuszcza z tonu /

Następna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości