W morde kurwa go!!!

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 12:56

Post przez ZgredPol » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:30

Hmmm słuchajcie ja mieszkam w Lublinie (okolicy) i nie często jadę na dske bo u mnie jeste kompletna wiocha ludzie nie tańcz tylko oklaaja sie sztachetami takich sytuacji jak wy ty mowiecie to ja widze co sobota : pp paranascie razy na noc naszczescie do mnie nikt nie podkakuje a tylkodlatego bo mam dobre plecy (kolegow) tak to bym zgina nigdy nie szukam zaczepki nie lubie rozwiązywać problemów sila ..Ostatnio dostałem i to niezle pare osób o tym wie bo pisałem temat 'nastawianie szczeki" no i ja nie bede sie mścił jutro jadę do sadu i sprawę kolesiowi zakładam .. co prawda dzisiaj był u mnie dawał mi 4 500zl ale nie chciałem bo mnie zastraszał zebym nie robił sprawy tyle ze ja sie nie boje takich pajacykow //:-D :-D i robie swoje .. a bic sie jeszcze nie bilem tak na masę zeby krew sie lala :

 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 00:45

Post przez irrekks69 » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:31

jeśli mowsz A musisz powiedzieć B ... napinanie przy kolegach buh:-Dhaahah kwitujemy śmiechem -> zasada jest prosta masz swoj honor jeśli wyjdziesz do solówki i ja przegrasz to i tak masz rispect, jesteś pajacem jeśli sie napinasz a potem spierdalasz... "lepiej umrzeć na stojąco niz zyc na kleczaco"

 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 08:31

Post przez Gibek_9114 » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:32

jak jesteś dobry to wyskakujesz sam na 4 kolesi: kolanko w brzuch, łokieć na twarzy, piesc na nosie, stopa na twarzy i jesteś boss

 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 12:56

Post przez ZgredPol » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:33

Heh każdy jeste kozak ale jak by wyskoczyo tych 4 to by nie wiedział jak ich ominąć : u mnie kroluje wieś KOŚMIN : sami najwieksi ludzie nie chciał bym miec nic z nimi wspólnego ,ale paru tez znam całe szczęście jeden z nich był tu na fotkach oceny miał dobre:

 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 00:45

Post przez irrekks69 » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:33

ZgredPol stary nie obraz sie ale czegoś tu nie rozumiem -> mówisz ze masz"plecy" niekt cie nie rusza a tu wpierdol nagle dostajesz.... 2 sprawa wiesz ze zakładając sprawę stajesz sie frajerem, strzelasz kolesa z ucha i tyle.
Ja rozumiem ze jesteś bez konfliktowy i nie szukasz zaczepki ale niepisz ze masz plecy bo jakbys je mial to po poierwsze niedostalbys wpierdol a podrugie naweta jkbys dostał to kumple (jesli są kumaci ) nie pozwolił by ci strzelać z ucha... to moje zdanie (nie chciałem Cie urazic) wiec bez napinki

 
Posty: 23
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 09:01

Post przez luciakcelu1969 » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:33

u nas w gettcie jak ktoś strzeli z ucha to zostaje później ukamienowany pod monopolowym :blink: /

 
Posty: 21
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 21:15

Post przez dawidgangsta_Znin » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:34

Moze mial plecy u troszke mniejszych cwaniaków niz tamten typ ;PDaruj sobie teksty, ze jeśli gosc zakłada sprawę to jest frajerem.
A co mial z polamana szczeka sie z nim bic ? Albo nie zrobić nic i byc pipa ? Bardzo dobrze zrobil, strata kilku tysiecy, kurator, "przestepcza przeszlosc" i to co zrobią z nim rodzice bedzie tego typka dużo bardziej bolało niz zlamany nos.
Na tym nie polega honor zeby ścigać sie potem nawzajem z ekipa lac jak niedorozwoje.
Honor, mozna sprowadzić do sportu, kiedy bokser nie bije specjalnie po jajkach, a po walce podaja sobie ręce niezależnie od wyniku.
Na ulicy nie ma dla mnie honorowych walk.
jeśli ktoś chce uderzyć Cie palka, ty załatw go nozem, jeśli on atakuje Cie nozem, ty powinieneś go zastrzelić Frajerem mozna byc co najwyzej do "typow", którzy śmigają grupa po miescie zleją kogoś dwukrotna przewaga liczebna, a potem lansują sie na gladiatorow.
Kj dobrze robi, uderzy go teraz w sposob jakiego tamten klient sie nie spodziewal.
I choć nie uzyje sily to wygra to starcie.Swoja droga, czego ty bys sie bardziej bal ? Tego, ze dostaniesz po ryju, czy tego, ze dostaniesz wezwanie na sprawę ktora przegrasz ? Ja bym wolal dostać w ryj.

 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 01:58

Post przez Cecil1966 » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:35

Słodka zemsta jest o niebo lepsza... w moim stylu wyczekać i wykorzystać sytuację...

 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 12:56

Post przez ZgredPol » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:35

irrekks69 nie masz pojecia o zyciu dokładnie tak jak powiedział Szeryf nie sadze ze jak bys dostał z nienacka w szczękę i miał ja w dwuch miejscach złamana ! to bys wstał i dowalił kolesiowi który był odemnie wyższy o 30cm i starszy o 11 lat ... bys sie zwiną z bólu i nie wiedział co sie dzieje(kozak jest ten który tego co ja nie przezył nie miałes chyba takiego bólu ..ktory ja przezyłem w tej klinice przez 9 dni ,plecy jak to powiedziałes nie chodziło o to ze ja sie zasłanam kimś tylko o to ze ci co sie bija na dyskotekach u mnie to moi koledzy wiec dlatego mnie nie ruszają : proste troche wyobrazni kolego .. :blink: /

 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 00:45

Post przez irrekks69 » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:35

ku..a panowie czy ja napisałem ze ja bym wstał i mu wpierdolił z polamana szczenkaż?? co wy pierdolicie?? dawidgangsta_Znin śmieszny jesteś w huj nierozumiesz tego co czytasz??? wiedziałem ze bedzie napinka ze paru z was jest frajerami (choc głęboko wierzyłem ze bedzie odwrotnie) kj i dawidgangsta_Znin ten kolo przyszedł do kj z MONETAa kj mu odmówił -> w tym momencie sprawa jest jasna... jeszcze jedna prosba do dawidgangsta_Znin niewiesz jakie są prawa ulicy to niepierdol i niekomentuj moich postów a ty KJ zrobiłeś co uważałeś za słuszne i szanuje twoja decycje a ty uszanuj moje zdanie.pozdrawiama jeszcze jedno bo tak sioe wkurwiłem ze zapomniałem dawidgangsta_Znin masz racje i samo tym pisałem Latanie w kilku i lanie pojedynczych osób to jest FRAJERSTWO wiec nie przypinaj mi takich tekstowKj ja niewiem nic o zyciu..?? żartujesz bu:-D:-D -> nie masz racje wpadnę do Ciebie to mi poopowiadasz hehehehehehdawidgangsta_Znin morda nie szklanka wiec odpowiedz oczywista ze każdy woli to niz sprawę (tak na marginesie mam nadzieje ze nigdy nikt cie nie sprzeda bo poczujesz atmosferę sali sadowej na własnej skorze - moze wtedy zmienisz zdanie o frajerni)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości