W morde kurwa go!!!

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 21
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 21:15

Post przez dawidgangsta_Znin » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:37

A ty ElChe myślisz, że co ? Tylko ty tutaj masz jaja ? Podejrzewam, że jesteś zwykłym dresem pieprzącym na okrągło o zasadach, strzelaniu z ucha, chodzisz w swojej bluzie z napisem cHWDP i wraz z ekipą siejecie postrach na osiedlu.
Wyraźnie napisałeś, że jest frajerem zakładając sprawę. To, że gość przyniosł mu kasę to nie znaczy, że u każdego może dać się wykupić. Może u Ciebie tak, ale u mnie nigdy.
Takie cwaniaki co wszędzie sieją te swoje dziwne teorie i zasady typu: "wiesz co się liczy, szacunek ludzi ulicy" są dla mnie zerami.
Wystarczy was odciągnąć od stada gdzie zgrywacie cwaniaków i już zachowujecie się jak pies z podkulonym ogonem.
Ja mam szacunek tylko dla moich znajomych, ludzi których cenię nie za to, że potrafią się dobrze bić i sprawić komuś niezły wpierdol, ale za to, że są dobrymi ludźmi.
"Zasady ulicy" to dla mnie bzdura jakich mało.
Jesteś wierny swoim zasadom, ja jestem wierny swoim.
Nie widzę nic pozytywnego w takim podejściu do życia jakie przedstawiasz.
I powiem Ci coś jeszcze o tym, że twierdzisz, że nie znam ulicy.
W mojej dzielnicy te takie dresiki i cwaniaki nie są bynajmniej moimi kumplami.
I praktycznie liczę się z tym, że kogoś spotkam, bo duża część z tych ludzi bardzo mnie nie lubi.
Tylko za to, że nie chce i nie podporządkuje się im.
Nie będę się bał kogoś i chował głowy w pićsek.
Stado jest mocne, ale jak już mowiłem wystarczy kiedyś trafić na pojedyńczą sztukę i wtedy ona piszczy inaczej.
Biłem, się w życiu nie raz i wcale nie liczę tutaj podstawowki.
Ja to potem załatwiam może trochę inaczej, ale nigdy jeszcze nikt nie złamał mi szczęki.
Kj dobrze robi.
Tylko dzięki takim ludziom, takie proste dresiki jak wy nie czują się bezpiecznie i to was boli.

 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 00:45

Post przez irrekks69 » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:38

2 patania1) czemu sadzisz ze jestem dresem??? 2) czemu skasowałeś wcześniejsze posty??? stary nie obrażaj mnie, i nie pisz na forum kim wg.
ciebie jestem.
Perzyporzadkowujesz mnie do okreslonej grupy i jedziesz po mnie zastanów sie bo sam sobie wystawiasz opinie.
poztym nie interesuje mnie kto cie lubi i ile razy sie biles, ja o tym nie pisze (ludzie którzy cie znają wiedza nikt poza nimi wiedzieć nie musi) pozatym wydaje mi sie ze skasowałeś posty bo udrzeyly w ciebie, postepujesz nie fair chcesz zeby tylko twoja opinia sie liczylaż?? co do zasad to chłopcze niemsz o nich pojecia i dlatego każdego traktujesz jak pierdolonego pseudodresa , inna sprawa ze nie szanujesz cudzego zdania ale po twoich postach wiem ze wali cie szacunek, a i niecytuj mi jakiś frazesów typu szacunek ludzi ulicy a jush tym bardziej nie przypisuje ich mnie.
najlepiej zakończmy ta wymianę zdan bo do niczego sesnownego ona nie prowadzi(cofam pytanie o posty - mój blad)

 
Posty: 21
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 21:15

Post przez dawidgangsta_Znin » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:39

Nie będziemy dalej prowadzić tej dyskusji.
Ty nazwałeś mnie frajerem, twierdzisz, ze nic nie wiem o ulicy, ja tylko Ci mowie, ze sie mylisz.
Jedziesz po mnie, ja jadę po tobie.
Dalsza dyskusja bedzie sprowadzać sie tylko do proby przekonania kto ma racje, ja nikogo nie staram sie przekonac, tylko pisze to co mysle.
pozdro

 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 00:45

Post przez irrekks69 » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:41

ps.
smutne jest to ze masz tak bujna wyobraxnie nie wtedy kiedy trzeba - wypisujesz o mnie jakieś pierdoly nieznajac mnie, pominę jush obrażanie -> ja obrażać Cie nie bede (bo jeszcze założysz mi sprawę heheh), ani snuc na forum kim jesteś -> łatwo sie domyślić czytając twoje posty.
Acha jeśli kiedyś ktoś spuścił ci wpierdol i sie poskarżyłeś to nie wyzywaje sie teraz na mnie.... ja osobiście nic do ciebie niemampozdrawiamnie nazwałem cie frajerem _pisalem ogólnie nie wymieniając twojego nicka - szanuje twoja opinie choć sie z nią nie zgadzampozdrawiam

 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 12:56

Post przez ZgredPol » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:44

człowieku nie wiesz co ja przeżyłem wiec nie mow mi dlaczego nie chciałem wziasc kasy //:-D :-D 4 500zl to jest nic za to co ja mialem i mam robione z zebmi ,moze kiedysktos ci polamie w dwuch miejscach szczękę wtedy powrócisz do tematu i przyznasz nam racje ..

 
Posty: 21
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 21:15

Post przez dawidgangsta_Znin » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:45

Miałem nic już nie pisać, ale zmieniłem zdanie.
W każdym poście przedstawiasz inaczej swoje zdanie, odniosę się więc do kilku cytatow.
I żebyś miał jasność, zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że nie wszyscy na tym forum mnie lubią i "Mam w dupie czy ktoś mnie lubi, czy nie lubi". Piszę to co myślę i nie zamierzam się dostosowywać. Parę osób jednak jeszcze mnie tu lubi i to mi wystarcza.
'' ''!sprawa wiesz ze zakładajac sprawę stajesz sie frajerem, strzelasz kolesa z ucha i tyle.
- ja też bym założył sprawę gdybym trafił do szpitala, więc czuję, że poniekąd tak nazwałeś mnie.
'' ''!co wy pierdolicie?? dawidgangsta_Znin śmieszny jesteś w huj nierozumiesz tego co czytasz?? - śmieszny jestem w chuj ? To komplement ? '' ''!jeszcze jedna prosba do dawidgangsta_Znin niewiesz jakie są prawa ulicy to niepierdol i niekomentuj moich postów - to ty tak uważasz, ja mam inny punkt widzenia na to wszystko.
'' ''!poztym nie interesuje mnie kto cie lubi i ile razy sie biłeś, ja o tym nie pisze - cytat wyżej, uważałeś, że nie wiem co to ulica, to napisałem, że wiem.
'' ''!co do zasad to chłopcze niemsz o nich pojecia i dlatego każdego traktujesz jak pierdolonego pseudodresa , inna sprawa ze nie szanujesz cudzego zdania ale po twoich postach wiem ze wali cie szacunek- mam szacunek dla ludzi którzy na to zasługują i szanuje cudze zdanie, ale to nie oznacza, że muszę się z nim zgadzać. Bronię swojego i nie będę robił inaczej.
'' ''!ps.
smutne jest to ze masz tak bujna wyobraxnie nie wtedy kiedy trzeba - wypisujesz o mnie jakieś pierdoły nieznajac mnie, pominę jush obrażanie -> ja obrażać Cie nie bede - zrobiłem to samo to co ty z Kj i ze mną, proste.
A co do obrażania patrz gora postu.
'' ''!Acha jeśli kiedyś ktoś spuscił ci wpierdol i sie poskarzyłeś to nie wyżywaje sie teraz na mnie - jak wyżej, to ty probujesz robić ze mnie konfidenta i przypisujesz mi dziwne rzeczy.

 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 12:56

Post przez ZgredPol » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:46

dokładnie sam nie wiesz juz co napiszac na swoja obronę //:-D :-D a Szeryf jest tu Szeryfem i nie masz szans ..

 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 00:45

Post przez irrekks69 » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:47

dawidgangsta_Znin cytujesz fragmenty wybiorczo te które pasują tobie, nieważne ja pewnie zrobił bym to samo ale zgodzisz sie chyba ze mna ze interpretacja jest sprawa indywidualnaż? ty inaczej odebrałeś moje posty niz ja zamierzałem i ja pewnie odebrałem twoje nie tak ja ty tego chciales.
co do odmienności zdan to nic tu nie zmienimy i dobrze bo trzeba miec swoje zdanie , dziwie sie jednak ze tak twardo stajesz w obronie kolesia który bronic powinnien sie samwiesz pisząc ze jestem zwykłym dresem także mnie obraziłeś - kwestia indywidualnych odczuc, wiem ze porozumnienie jest daleko , prosze wiec o zawieszeni broni w tym temacie bo niemoge czytać jush postów kj w tej sprawiepozdrawiam panie KJ nie wstyd ci tak ordynarnie przy wzystkich licząc dupe>??? mam do ciebie goraca prośbę nie pisz nie komentuj nie oceniaj moich postowz gory dziekuje

 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 12:56

Post przez ZgredPol » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:48

heh lizac dupę //laugh.gif :lol: laugh.gif //laugh.gif :lol: laugh.gif //laugh.gif :lol: laugh.gif //laugh.gif :lol: laugh.gif //laugh.gif :lol: laugh.gif //laugh.gif :lol: laugh.gif //laugh.gif :lol: laugh.gif czloweku po co ty w ogole przeszedłeś na to forum ? wiem kto ma racje znam Szeryfa zdanie często je spotykam w postach a ty jesteś tu nowy i sam nie wiesz co mowiesz .. narazie

 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 08:31

Post przez Gibek_9114 » poniedziałek, 25 sty 2016, 11:51

niech mądrzejszy skończy ten dylemat !!

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości