Zawody ForumKulturystyka

Dyskusja na temat zawodów kulturystycznych w kraju, jak i międzynarodowych.
Międzynarodowe targi Kulturystyka i Fitness, FIBO, Gwiazdy kulturystyki.
 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 13:29

Post przez Marcell1978 » poniedziałek, 21 lis 2016, 07:28

w te wakacje mozna coś zorganizowac, Chechło jaknajbardziej okej //:-D :-D /

 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 11:55

Post przez RadziuuuPL » poniedziałek, 21 lis 2016, 07:44

Pomysl mi sie podoba - en Szeryfowski! Jestm za, pomińmy sprawę ze admini i ja jesteśmy z Poznania Śląsk moze byc - jakiś zlot nad jeziorkiem //:-D :-D /

 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 07:44

Post przez ClisbyMc » poniedziałek, 21 lis 2016, 07:46

Byla kiedyś proba zorganizowania spotkania forumowiczów -w tamte lato, jeszcze niektórych z Was tutaj na forum nie bylo...I co ze zlotu ? Nic..

 
Posty: 27
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 15:58

Post przez aiwlys-Dey » poniedziałek, 21 lis 2016, 07:56

Memento a co zrobiłeś zeby tamten zlot sie odbyl? nic...?jestem zazdrosny ze wszystkim podoba sie pomysl SS a nie mój (za to SS jush wiecej nie bede sie z tobą wyscigowal dookoła kopuły na rondzie)

 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 08:40

Post przez Gena » poniedziałek, 21 lis 2016, 09:34

Ale tak jak mowilem, lepiej sie nie spieszyc, bo bedzie buba.
W te wakacje, marnie to widze, ja zazwyczaj pracuje, mogą mnie tez na 6 tydni do armii wziasc, a zresztą każdy z was ma juz jakieś zajecia.
Dlatego okres przed wakacjami 2008 moze bedzie chyba najlepszy zeby wszystko przygotowac, nastawić sie i niczego nie spierdolic.No jak to nie bydziemy sie scigowac ?

 
Posty: 27
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 15:58

Post przez aiwlys-Dey » poniedziałek, 21 lis 2016, 09:39

...no dobra... niech bedzie... możemy dalej sie scigowac ...

 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 08:59

Post przez mate00 » poniedziałek, 21 lis 2016, 09:44

jestem na tym forum od poczatku istnienia nigdy coś takiego jak zlot nie wypalilo.
czemu? no właśnie temu ze forum jest zlepkiem ludzi z całej polski, ustalisz miejsce zlotu to jednemu pasuje a drugiemu nie, trzeci sie oburzy a czwarty powie ze ma to w dupie., pićty nie ma pieniędzy i takie tam.
najlepszym przykładem jest chyba audi klub polska - tam spoty są co tydzień ale w każdym miescie osobno a na wiele tysiecy użytkowników na zloty calopolskie przyjeżdża moze ze 1 nie wiecej a dlatego to wypala bo jezdziesz furami, są rozne kontesty jazdy konkursowe oglądanie autek etca na takim zlocie co bysmy robili? loili? pewnie polowa powiedziałaby nie, bo na cyklu albo na kreatynie, siłowali na reke? ileż moznaż to takie troche gej-party by wyszlo, jakbysmy patrzyli kto ma najlepsza muskulature.chyba ze umawiamy sie na jakieś konkretne miasto i idziemy na panienki /

 
Posty: 27
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 15:58

Post przez aiwlys-Dey » poniedziałek, 21 lis 2016, 09:56

mate00 w zamysle chodziło mi o probowanie sie w konkurencjach: WL, MĆ, itp... taki miałem zamysł. Ale z tym siłowaniem na rękę to tesh dobry pomysł //:-D :-D ... takiej otoczki jak zawody Strongman to mieć nie będzie ale czego sie spodziewałeś??? Wiem że ciężko jest to zorganizować ze względu na rozrzut miejsc zamieszkania użytkowników - dlatego wstępnie umuwilismy się na przyszły rok - kto wie jeśli jush dziś zaczlismy o tym mówić to może wypali...ps.
powodów dla których zloty dotychczas nie wypaliły jest dużo - teraz trzeba zastanowić sie co zrobić by w końcu wypaliło

 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 08:40

Post przez Gena » poniedziałek, 21 lis 2016, 10:11

Ja to widze w formie rodzinnego pikniku.
Bierzemy dziewczyny, znajomych, rodzicow, zwierzeta.Robimy se jakieś zawody ze sztanga, czy glupie siłowanie (stol juz mam, od niedawna ), grill, pifko (tudziez gainery), np od popołudnia w sobote do niedzieli, albo jak komu pasi.
Bez udziwniania, kto moze/chce to przyjedzie.

 
Posty: 28
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 11:54

Post przez antroiderr » poniedziałek, 21 lis 2016, 10:24

przez przypadek trafiłem do tego tematu:D ale sie juz bardzo cieszeChechlo jest idealne mozna domek wynająć itp z pewnością bym wpadlg h i Kubuś mogą sie wziasc na 3 za paliwo i tez wpaść nie bedzie drogo jeszcze kogoś mozna skołować podrodze,

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, imprezy kulturystyczne, zawodnicy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości