Zawody ForumKulturystyka

Dyskusja na temat zawodów kulturystycznych w kraju, jak i międzynarodowych.
Międzynarodowe targi Kulturystyka i Fitness, FIBO, Gwiazdy kulturystyki.
 
Posty: 27
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 15:58

Post przez aiwlys-Dey » niedziela, 20 lis 2016, 20:40

witamChcialbym Wam szanowni użytkownicy przedstawić pewien pomysl -> moze zorganozujemy zawody użytkowników forum?Kwestia dogadania są konkurencje (np.
WL), podzial wagowy i miejsce.Nie upadłem na głowę i troche sprawę przemyslalem przy chęciach to jest do zorganizowania.
wg mojej koncepcj wyglądało by to tak:z odpowiednim wyprzedzeniem (np 2 miechy) zbieramy sugestie , pomysły oraz wstępnie zapisujemy chetnych.
Planujemy miejsce (np.
Katowice ze slaska jest wielu użytkowników -ale to moze byc inne miasto), zbieramy kaske na wynajem silowni, ew.
nagrody i wybieramy pasujący większości termin.
Przy udziale moderatorów forum możemy założyć odpowiedni temat wyznaczyć po ile i jak będziemy sie skladac(tzn ktobedzie zbierał kasę - moze jakieś konto) bo niema co ukrywać bez kasy bedzie ciezko...obliczylem sobie ze przy 3 uczestnikach 2 zl od osoby w zupełności wystarczy.Korzysci:teraz najważniejsze - takie zawody to moze byc fajna sprawa - rywalizacja, w końcu większość z nas jest amatorami i na pro zawody niema szans... W pewnym senesie zawody mogą zareklamować forum a przez co zwiększyć liczbę jego uzytkownikow.druga sprawa jeśli powstał by pewnien dzial o zawodach to każdy ma szanse naswoje 5 minut chwaly - pozatym to poprostu moze byc udana impreza - możliwość poznania sie wymiany pogladow czy metod treningowych na zywo... wime ze pewnie sceptycznie podejdziecie do pomysłu ale moze wart o zastanowić sie nad tym projektem.
logistycznie to naprawdę nie jest trudna sprawa i mimo ze pomysl jest narazie mglisty to jest on wpelni do zrealizowaniapozdrawiam i zapraszam do dyskusji

 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 13:09

Post przez w1tbarteq » niedziela, 20 lis 2016, 20:53

to mozna sie skumać i ugadać na wode niegazowana do jakiegoś baru juz kiedyś byla proba zrobienia zlotu w poznaniu ale nie wypaliło

 
Posty: 27
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 15:58

Post przez aiwlys-Dey » niedziela, 20 lis 2016, 20:55

Loki widze ze nie wierzysz za bardzo -> miejsce zlotu/zawodow trzeba wybrać takie do którego bedzie większości uczestników blisko... zaluzmy ze organizujemy w K-CE nieprzyjechalbys?? nie wierze hehezakladajac ze coś nie wypali odrazu możemy rezygnować a przy odrobinę wysiłku fajna impra/zawody mogły by byc

 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 13:54

Post przez Neuf » niedziela, 20 lis 2016, 21:04

Ja bym chcetnie wpadł ale do k-ce mam 35 km :/nawet nie wiem jak tam dojechać no ale powodzenia oby wypalił pomysl i czekam na foty lub filmy ze zlowy koksow //laugh.gif :lol: laugh.gif /

 
Posty: 27
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 15:58

Post przez aiwlys-Dey » niedziela, 20 lis 2016, 21:16

KJ pzrynajmiej jesteś pozytywnie nastawiony //:-D :-D dla lepszego zobrazowania napisze coś wiecej:zawody mialy by podzial na kat wagowa do 70kg, 80kg, 90kg 100kg i powyżej 100kg (jesli byla by duza liczba zaintresowanych to mozna to jescze rozbic) a konkurencjami byly by WL, TS, ale moze byc pare inny nowatorskich konkurencji to zalezy od Was

 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 13:09

Post przez w1tbarteq » niedziela, 20 lis 2016, 21:23

nie, nie mowie ze nie wierze //:-D :-D w sumie jak wypali to nie ma sprawy mogę wpasc, ale mozna rownie dobrze zorganizować taki mini zlot z okolic slaska, jakby nie wypalił ten pomysl z zawodami

 
Posty: 27
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 15:58

Post przez aiwlys-Dey » niedziela, 20 lis 2016, 21:36

Loki wpasc? mam rozumieć wziąć udzial hehe a zlot jak najbardziej zresztą to wszystko na dniach sie wyjaśni - bedzie zainteresowanie to beda zawody

 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 12:05

Post przez DiegoHeliodor » niedziela, 20 lis 2016, 21:38

No pomysl fajny Ale za dwa miech beda wakacje a to juz jest lipa //mellow.gif :mellow: mellow.gif pewnie mnie nie bedzie juz tu.
Pewnie wiecej osób na wakacje planuje juz jakas prace czy coś tam.
Szkoda.. gdyby było predzej to moze moze... ale do katowic to ja tez mam jakieś 3 klockow //:-( :-( /

 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 08:40

Post przez Gena » niedziela, 20 lis 2016, 21:46

Kiedyś rzeczywiście takie pomysły były, ale nie wypaliły.
To nie znaczy, że teraz nie wypalą /Ale od razu mowię, że z przyczyn organizacyjnych zlot na większą skalę raczej by się nie udał.Proponuje by pomysł ten przesunąć w czasie, na na przykład łikend przed wakacjami 2008.
A moja wizja jest taka, że każdy bierze namiot, tudzież np.
wynajmuje domek i robimy w danym miejscu coś na kształt festynu, lub małego festiwalu.
Jeśli, miejscem spotkania był by śląsk, a z wielu powodów Śląsk jest dobrym miejscem... chyba najwięcej użytkownikow, wszyscy moderatorzy połowa doradców /, a więc ludzi którzy pewnie chętnie by się zaangażowali, można zrobić świetną imprezę. I tak np.
wybralibyśmy sobie jakąś miejscowkę, np.
Chechło - kto zna ten wie jakie to miejsce ma uroki, zorganizowalibyśmy grilla, przywieźlibyśmy jakąś ławkę, sztangę, ciężary (małe zawody na świeżym powietrzu ) i taka 2-3 dniowa impreza była by wypaśna.
Jeśli forum będzie się dalej rozkręcać, to pomyślimy i podziałamy w tej sprawie, a naprawdę niewiele pracy potrzeba by taki zlot się udał //:-D :-D /A tan marginesie - poszukajcie sobie Zalew Nakło - Chechło, naprawdę fajne miejsce, poza tym rzut kamieniem od Tarnowskich Gor, a tam prawie każdy pociąg jedzie więc nie będzie problemów z dostaniem się /

 
Posty: 27
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 15:58

Post przez aiwlys-Dey » poniedziałek, 21 lis 2016, 06:23

SS ja jestem otwarty na kazda propozycje -nad Chechłem nie byłem ale słyszałem raczeja pozytwne relacje.
Mi pasuje szkoda tylko ze tak dlugooo trzeba czekac.
No i Euro jeśli awansujemy to ja mam zamiar sie wybrać ale przecierz likend mozna przesunac.
No moze jakiś barak da sie tam wyanjac?jestem za!

Następna strona

Powrót do Zawody, imprezy kulturystyczne, zawodnicy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości